Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bitcoin nagy kockázatú...

A Bitcoin nagy kockázatú befektetésnek számít?

Figyelt kérdés
Az altcoinok gondolom igen

2018. febr. 6. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:

20%-nál mozdulás felfelé vagy lefelé, már nagy kockázatú.

Akkor szerinted az 50% az micsoda?

2018. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
0%

"Nincs mögötte cég"


Van mögötte egy alapítvány ami egy cég, tehát tévedést amit írsz. Ezenkívül nem egy cég van mögötte hanem többszáz, amik a platformra fejlesztenek és ezzel segítik a fejlődését.


"nincs értéket termelő know how"


Természetesen van, több száz fejlesztő fejleszti napi szinten és folyamatosan jönnek ki új javaslatok, a közvetre a platformot fejlesztők száma meg több ezer.


"szabadalom"


Az nem is kell.


"kézzel fogható bármi mint ami egy cég mögött van"


Szintén nem kell. Az internet mögött sincs. Az email mögött sincs. Az arany mögött sincs. A Linux mögött sincs mégis működik. A cég egy működési forma. A nyílt forráskódú fejlesztés is egy működési forma.


És ami a lényeg egy működő, használható rendszer van mögötte több millió fehlhasználóval és több ezer fejlesztővel, csomópont üzemeltetővel és bányásszal.

2018. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
75%

Mondom én, a legfontosabb ami van a bitcoin mögött az a hit. Ezt mutatja az előző hozzászólás is. Nincs ezzel semmi baj. Lehet valóban az a jövő, csak olyan sokszor volt már ilyen mindent alapjaiban megrengető sztori aztán sose lett az. De ez lehet más lesz, majd elválik.


Amúgy én arra válaszoltam, hogy miért nem olyan mint egy részvény, hogy jön ide a Linux meg az email az rejtély :D

2018. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:

Amúgy példa: Richter Nyrt.

Ez egy cég igaz? Igaz. Rt, lehet venni részvényeket.

Know how van? Hogyne lenne ? Csomó vegyész kutató dolgozik ott.

Szabadalom? Van. Muszáj levédeni a tudást, ne lophassák el.

A beteg pedig szépen megveszi a gyógyszert és örül.


Na ez egy értéket előállító folyamat. Én erről beszéltem. Ezt azért ne keverjük a bitcoinnal...

2018. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:

Láttam egy tavalyi videótót, ami október elején készült, azt mondta a csóka, akkor, hogy 2018 előtt 20k lesz a bitcoin, és akkor adja el mindenki, mert 2020-ra 0 dollár lesz az értéke. A két összeg között fog sokat szenvedni, de sose éri el újra a 20K-t.

Az ő egyik jóslata bejött. Ruszki gyerek, valami Ivan.


Most ugrott 2000 dollárt az árfolyam, mindenki örül, de minden esés után volt kitörés. És mindenki 50K-ról beszél idén.

Pedig nem történik semmi csak egy nagyobb esés után veszik meg, mikor feljebb megy 2-2,5 dollárt újra eladnak. Ezek a spekulánsok. Ők játszanak az árfolyammal, mert lehet vele.

Meg vannak a hívők. Februárban nem lett nagyobb emelkedés, egyből lett némi hit vesztés, miután a január 26-n nem lett meg az emberek által előre kitalált 20K-s árfolyam megint.

Ha márciusig nem kezd el tartósan emelkedni, akkor lesz egy újabb nagy esés.

2018. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy cég igaz? Igaz. Lehet venni Bitcoin, az a részvény.

Know how van? Hogyne lenne? Csomó fejlesztő, csomópont üzemletető, bányász dolgozik ott.

Szabadalom? Nem kell.

A felhasználó pedig szépen használja a hálózatot 0-30 forintos tranzakciós díjjal összegtől függetlenül, köztes szereplő nélkül. Tárol benne vagyont mint pl. egy földet vagy aranyat tárolna vagy küld külföldre belőle hétvégén is, vásárol, és hamarosan (új hír) fizeti az adót bitcoinnal.

2018. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
0%

"Az ő egyik jóslata bejött. Ruszki gyerek, valami Ivan."


Ivan a látnok, jós, és egyben gondolom szakértő. Na ez a hit nem a technológia amit a matematika szabályoz.


"És mindenki 50K-ról beszél idén."


Mindenki? Én nem. Szerintem évi 10% is szuper az meg 5000-es árfolyamon is megvan még évekre előre, mert annyi az infláció. Na de a lényeg, mit mondott Ivan a guru?

2018. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:

Ő megmondta 2 hónapra előre mi fog történni a Bitcoinnal.

Mielőtt bárki megmondta volna a tutit.

Hit maximum neked van, hogyha azt hiszed, ezt nem tudja se egy bank, se egy Hedge Fund befolyásolni az árfolyamot.

2018. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:

16 os, ez a győzködés unalmas eléggé. Utoljára a skyway csodabefektetők voltak ennyire elborult vak hittel megáldva.

Vagyont tarolsz benne? Ilyen volatilis akármibe ? Kösz nem. Vásárolhatsz vele? Van vagy egy tucat elfogadóhely az országban köszi . Jah meg a darkneten vehetsz vele drogot. Nagyszerű .


Egyet kérek, ha bebukik a dolog kérlek ne vonuljatok utcára, hogy kártalanítsanak az adófizetők terhére. Köszi

2018. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
65%

"Lehet venni Bitcoin, az a részvény. "


Úristeeeeeen! Nem. A részvény tulajdonjogot és egyéb jogokat megtestesítő értékpapír.


Komolyan pénzhez nem értő okoskodó alakok akarják a világot megváltani.


Az átlag magyar még mindig azt hiszi hogy a bankkártyáról utálja a pénzt és egy kamatos kamatot vagy százalékot se tud kiszámolni.


Deeeee majd a bitcoin a jövő és megmenti a embereket a csúnya gonosz bankrendszertől. Jah

2018. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!