Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bitcoin nagy kockázatú...

A Bitcoin nagy kockázatú befektetésnek számít?

Figyelt kérdés
Az altcoinok gondolom igen

2018. febr. 6. 16:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

Az #49 16:20 válasz szabályosan leírja, hogy a wishful thinkerek ülnek továbbra is long pozícióban, azért, mert rendíthetetlenül hisznek abban, hogy az árfolyamgörbe újabb rekord magasságokba fog szárnyalni, a tények átfogó ismerete nélkül.

A #45 08:44 válasz ezt a jelenséget úgy tolmácsolja, hogy ez nem is annyira hit, mint inkább kapzsiság, amely felülír mindent.

Kerekké vált a történet.

Annyira hinni akarnak abban, hogy a kriptovalutákkal kapcsolatos kereseti lehetőségeik örökre megmaradnak, hogy hajlandóak ezt hiábavaló viták hosszú során keresztül bizonygatni, az ismert tények közül csak az érvelésüknek megfelelőket elismerve, és a többit letagadva.

Levonhatjuk a konzekvenciát, kriptovaluta az emberi kapzsiság csimborasszója.

2018. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
41%

Én aztán leszarom a vitátokat, leszarom, hogy ha humbuk a bitcoin, szélhámosság. Nem értek hozzá, lehet igazatok van. Azt is leszarom, ha szerintetek nem létező dolog.

Annyit tudok elmondani, hogy tavaly februárban szálltam be, és tavaly év vége fele szálltam ki.

Kb. 1500%-os haszon volt, mivel érnéd még ezt el? Bankbetét? :D Állampapírok? :D

Mindjárt beülök a zsír új 6-os Mazdámba, bitcoinnak hála. Az is nem létező dolog lenne? Nem hinném.

2018. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
65%

"Kb. 1500%-os haszon volt, mivel érnéd még ezt el? Bankbetét? :D Állampapírok? :D "


Mészáros papírok 6400% haszon tavaly, VIX index shortolása 8400% haszon.

Bármelyik mariska termelő cég az USA-ban.

Vannak ám sikertörténetek a Bitcoinnál nagyobbak is. ÉS ezek 1-2 hónap alatt lezajlanak, csak nyitva kell tartani a szemet és a fület.

USA-ban most kezdődik az új ingatlan lufi kidurranás. 17% esés volt, 20%-s kereslet csökkenés. Jövőre ide is elér, legkésőbb 2020-ra.

Ezeken nagyot lehet kaszálni, ha okos vagy, aztán mikor mikor minden a földhöz csapta a seggét, elkezdesz venni.

2018. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
Itt mindenki azt kamuzik, amit akar.
2018. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:

nekem nem lesz kevesebb azért, mert te irigykedsz, lepontozol, meg hazugnak állítasz be

ha neked így könnyebb feldolgozni ezt a traumát, csak csináld :)

Utána lehet nézni az árfolyamnak

2018. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
Az egy általános megállapítás volt. Erre én is azt válaszolnám, amit te. Nem irigykedek, nincs rá okom. A Bitcoin nem érdekel. A kérdést láttam az utóbb megválaszoltak között, az üzleti és pénzügyek kategóriában. Azért válaszoltam, mert nekem reklámnak tűnt a válaszod. További szép estét. Élvezd az életet. Ha létezik a Mazdád, ha nem.
2018. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy kaszáltál a bitcoinnal.

De azért mert egyszer bemákoltál attól még nem vagy pénzügyi zseni, csak szerencsés. Ezt kéne megérteni, majd ha éveken át pluszban vagytok, mindig megtaláljátok a jó sztorikat majd akkor lesztek hozzáértők ...

2018. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:

"a wishful thinkerek ülnek továbbra is long pozícióban"


Semmi olyan dolog nem történt a világban ami negatívan befolyásolhatná a Bitcoin további fejlődését.


Jelenleg sokkal jobban állnak a dolgok mint akár 1 évvel ezelőtt. A technológia is szintet lépett közben, lehetővé váltak az instant, másodpercenként milliónyi tranzkaciók a Bitcoin hálózaton. Soha nem volt közelebb az amerikai tőzsdére bevezetése. Plusz egy válság jelei is mutatkoznak.


Ezek a tények.

2018. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
De ha te tudsz egyéb, új tényeket is prezentálni azokon a dolgokon kívül amit 8 éve hajtogatnak (lufi, tulipán, stb.) akkor megoszthatod.
2018. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban, elég erősen szabályozni akarják.
2018. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!