Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utalványt adtam fel de elirtam...

Utalványt adtam fel de elirtam az iranyitoszamot. Meg fogja kapni a címzett?

Figyelt kérdés

Debrecen a város de 4024 helyett 4027 lett ráíva az utalvanyra. Ez is Debreceni valós irányították. Debrecenben van sok irányítoszám.

Város, utcanev címzett neve mind stimmel.


Rózsaszín csekkrol van szo lakcimre küldve.


Köszi.


2018. febr. 8. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem oda fog érni, max picit késik. Most Budapestben gondolkozom, 1119 az irányítószámom, pár száz méterrel arrébb 1117. Ha elírnák az irányítószámot, első körben valszeg rossz postáshoz kerülne, de az nap végén visszavinné, hogy hé, ez a szomszéd utca, ez a Józsi körzete, és másnap kihozná Józsi.
2018. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy emberek hogyan jönnek rá arra utólag, hogy valamin elírták az irányítószámot. Én ha valamit feladtam, akkor már nem nézegetem. Minek? Időm se lenne rá.

Ha meg olyan nézegetős fajta, akkor miért nem feladás előtt nézegeti, miért utána?

2018. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!