Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Maradandót szeretnék alkotni,...

Maradandót szeretnék alkotni, de nincs ötletem?

Figyelt kérdés

Minden vágyam egy weblap, de nem jut olyan eszembe ami már ne létezne, és még hasznot is termel.

Honnan tudnék ötleteket meríteni?Már mindenben ihletet keresek, aludni nem tudok mert folyamatosan gondolkozom stb.



2018. febr. 9. 21:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha máshonnan meríted az ötletet, akkor nyilván már létezik. Kicsit ellentmondásos a kérdésed.

Egyébként a nagy gondolatok, ötletek nem úgy születnek, hogy akarod, és megcsinálod, hanem csak úgy eszedbe jut, hogy mi lenne,ha... Kár ezen görcsölni...

2018. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik éjjel eszembe jutott egy ötlet, aztán elmondtam egy haveromnak aki meg szólt, hogy az már létezik és nem is csak egy oldalon :(
2018. febr. 10. 14:10
 3/4 Case válasza:
Bocs, de ez majdnem olyan, hogy "zseni akarok lenni, mit tegyek?"
2018. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért nem teljesen, zseninek születni kell, maradandót alkotni pedig bárki tud, csak ötlet kell, és az ami nekem hiányzik :/
2018. febr. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!