Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásárolnál lakást befektetési...

Vásárolnál lakást befektetési céllal?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért és mi célból?

Ha nem, miért nem?


2018. febr. 14. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
igen, albérletbe adnám. rengeteg pénz van benne, megtérül a lakás ára is egy idő után, aztán pedig csak plusz bevétel. tekintve, hogy pl. pesten milyen árak vannak... persze, benne van az is, hogy lelakják, nem fizetnek stb.
2018. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Lakáshitelre igen.


A szabadon felhasználható pénz máshol jobb hozamot ad.

2018. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha sok pénzem lenne, igen.


Egyik ismerősöm hazamnt Svájcból, az ott megkeresett pénzem vett 3 lakást. Kiadja és gyakorlatilag havi 400 ezer bevétele van (jó, ebből adózik) nulla munkával.


Nem hülyeség, amúgy, simán meg tudnám csinálni én is, csak egyelőre nincs az az ég, hogy hazaköltözzek :)

2018. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
már vásároltam 😀
2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%
Nem. Minden hülye ezt csinálja, nulla hozzáértéssel, aztán meg itt visítanak, mint a szopós malac, ha megszopatják őket. Vállalkozást indítanék a pénzből, olyat, amihez ÉRTEK.
2018. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként igen a vállalkozáson belül van nekem is több, mellék tevékenységként és nem albérlet a fő profilja,attól több is kihozható belőlük.


Külföldről meg amiatt nem kell hazajönni anno adószàmosként én is onnan intéztem amikor még csak bérbeadás es egyéb tevékenység volt.

2018. febr. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tengerparti nyaralót.
2018. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves utolsó! mire gondolsz, hogy lehet többet is kihozni belőlük?! Privátot is írhatsz, ha itt nem szeretnéd leírni.

2018. febr. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!