Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt ennyi...

Hogyan szerezzek pénzt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóra kéne ami alsó hangon 100.000Ft..30ezrem van félretéve a többit szeretném összehozni valahogy,persze nem mind a 70ezret,(30-35ezer ft is eleg lenne)Anyum alig akar támogatni apum segítene ha tudna és így nehéz.13 vagyok,munkát nem vállalhatok pedig szívesen megtenném:/..most megpróbálkoztam a régebbi cipők ruhák eladásával,hátha.Abból összejönne egy minimális összeg.Hétvégékre kitérve gondolkoztam hogy segítenék az idősebbeknek pl bevásárolni vagy füvet nyírni,ilyesmik.Csak kár hogy itt ahol én lakom nincs rá lehetőségem.Van még valamilyen ötletetek?Előre is köszi. 13/l
2018. febr. 15. 12:55
 1/1 anonim válasza:
Skerült össze szedni valamennyit?Egyszerű sütiket is csinálhatsz és eladod.
2018. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!