Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajban vagyunk a...

Nagyon nagy bajban vagyunk a parommal, nem tudunk semmit se befizetni? .

Figyelt kérdés

Az van hogy van hitelunk, egy elektronikai cuccra is van hitelunk, es albiba elunk, se netet nem tudunk befizetni.. a parom nagyon keves fizut kapott ebbe a honapba, engem meg nem vesznek fel sehova mert nincs tapasztalatom...

fogalmunk nincs mit csinaljunk...

szeretnek normalis valaszokat koszonom.



2018. febr. 16. 16:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
olyan nincs, hogy sehova nem vesznek fel tapasztalat nélkül: gyár és posta. ez a kettő, ahová 97%, hogy mindig embert keresnek
2018. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Látod, ezért nem kell felesleges hiteleket(elektronikai cuccra) felveszegetni.

Adjátok el amit tudtok(laptop, tv stb)

2018. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Mar eladni sincs mit.. meg az se biztos hogy hamar megveszik, gyarral probalkoztam irtam tesztet is meg minden de azt mondtak nincs tapasztalatom.. tegnap mar elkuldozgettem az oneletrajzomat de sehonnan nem hivtak..

Mar mindketten azon vagyunk hogy kinyirjuk magunkat..soha semmi jo nem tortenik velunk.:(

2018. febr. 16. 16:59
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
posta? kézbesítő? ablakos felvevő? takarító bevásárlóközpontokban? Ne mond, hogy mindenhova tapasztalat kell. (végigjártam ezeket, úgyhogy tudom, hogy nem kell)
2018. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Posta es a takaritoi allas sz@r, kidolgozod a beled a semmiert. Tudom hogy nem kellene valogatnom de akkor mar inkabb tobb fizetes es ne egjek ki minden nap vegen, melot fogok talalni az biztos de nekem mostanra kellene valami megoldas, most hiaba vesznek fel akarhova nem kapok egybol fizetest.:/ nekunk meg mar ebbe a honapba kell fizetni az albit, a hiteleket, netet. Ja es meg enni is kene valamibol..:(
2018. febr. 16. 17:14
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
6,5 évig dolgoztam postán, mert nem volt más a környéken. Ha kell a pénz nem válogatsz. Nem siránkozni kell, hanem megindulni. Szóval aki nem is akar dolgozni és válogat... jelenleg egy gyárban 3 műszakozom a nejem pedig konyhán dolgozik. Jobb lenne ha akkor mindketten itthon ülnénk? Már bocs, de a munka nem szégyen. Az viszont igen, ha valaki sápítozik és válogat.
2018. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Szóval lenne munka de hercegkisasszonynak nem jó. Tudod mit? meg is érdemlitek hogy utcára kerüljetek. Lakcím nélkül meg senki nem fog alkalmazni.
2018. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Ahjjahj ez nem volt szep:/

Meg en arra akarok kilyukadni hogy most kellene a penz, nem kovi honap elejen. Es nem sirni akarok meg ilyesmi de mar kinomba mast nem tudok. 18 vagyok es nem sok helyen dolgoztam es aki meg segitett egyszer o mondta hogy a posta nem jo.

De Es akkor ha a postara mennek oda mi kell mennyi ido mire felvesznek?

(Mint mindennek itt is van egy ok ami miatt ide kerultem)

2018. febr. 16. 17:29
 9/34 A kérdező kommentje:
Kozben megneztem es ahol en vagyok varosba pont nincs felvetel a postara.. az a baj nem sok helyre tudok menni erettsegi nelkul. De ha egyszer lesz eleg penzem azt is meg szeretnem csinalni
2018. febr. 16. 17:34
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Keresd fel a munkaügyit egyéb vállalkozásokat is , beszéljetek a főbérlővel hogy haladékot kértek stb .
2018. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!