Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajban vagyunk a...

Nagyon nagy bajban vagyunk a parommal, nem tudunk semmit se befizetni? .

Figyelt kérdés

Az van hogy van hitelunk, egy elektronikai cuccra is van hitelunk, es albiba elunk, se netet nem tudunk befizetni.. a parom nagyon keves fizut kapott ebbe a honapba, engem meg nem vesznek fel sehova mert nincs tapasztalatom...

fogalmunk nincs mit csinaljunk...

szeretnek normalis valaszokat koszonom.



2018. febr. 16. 16:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Állj ki a sarokra, másra úgyse vagy jó.
2018. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Azon nem tudunk segíteni ha neked büdös a munka.
2018. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%

Kifizetés átütemezés, haladék a főbérlőtöl , hiteltorlesztes 1-2 honapot csuszhat de addugra stabilan kell állnotok . Pultos vagy hasonló munkakör ahol alkalmival vagy foglalkoztatva és jatt is van, vagy étkezés biztosított. Fiatal lányoknak előnyös lehet. Ja, és legközelebb ne fogyasztási célú hitel a "semmire".


Esetleg szezonálisan nyári szezonban együtt valahiva elhekyezkedni ahol biztositott szállás és étkezés, hitelt meg vissza tolni és "try again" ☺

2018. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer voltam én is hasonlóban, de én ott elvállaltam minden melót, 1 hét alatt aludtam talán 20 órát, de 2 héten belül kifizettem mindent.
2018. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%

Posta es a takaritoi allas sz@r, kidolgozod a beled a semmiert.


Nem, te konkrétan nem a semmiért, hanem a megélhetésedért dolgoznál, de tudod mit, ne tedd. Sírni könnyebb. MEg hitelt felvenni...

2018. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%
egyszerű:vegyetek fel még hitelt, ha már büdös a munka.
2018. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
61%
Szóval lenne munka csak nincs kedved. De akkor ne sírj, ne picsogj itt, te vállaltad!
2018. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
87%
18 éves vagy, nincsen munkád - hogy kaptál áruhitelt?
2018. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem en vettem fel a hitelt hanem a parom, de mar mindegy is mondjuk ra hogy meg lett oldva a problema.

Es egyaltalan nem "budos" a munka hanem a fizetes nem jo, ha mar dolgozni fogok szeretnek olyan helyre menni ahol kihuzok par evet ugy hogy ne kelljen nelkulozni

2018. febr. 16. 23:42
 20/34 anonim ***** válasza:
27%

Ezért tart ott magyarországon sok ember ahol...hitelre minden sza rt...dolgozni meg nincs kedve.

Kérdező ne vedd magadra a párod a hibás ha ebbe belement.

De egy kicsit te is ha ezt tűröd.

2018. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!