Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik nem tudom határidő...

Mi történik nem tudom határidőre befizetni a telefonszámlát?

Figyelt kérdés

T mobilos vagyok. A határidő de 18 de valószínűleg csak január 10 én tudok fizetni

Ilyenkor mi történik?

Eltiltják a telefont nem fogom tudni addig használni?

Késedelmi kamatot számolnak fel?


2017. dec. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer voltam így, letiltották a kimenő hívásokat, és akkor oldották csak fel, amikor befizettem a számlát. Persze nem rögtön, talán 3 héttel a számla esedékessége után volt, már nem emlékszem pontosan. Szóval legrosszabb esetben kb. egy hétig nem fogsz tudni telefonálni.
2017. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A következő számla befizetési határideje előtt, ha rendezed az elmaradásodat, csak késedelmi kamatot és a felszólítás díját terhelik rád.

Kimenőt akkor tiltanak, ha a következő befizetési határidő után sem rendezed az elmaradást.

2017. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Késedelmi kamatot és felszólítási díjat egész biztos felszámolnak, ez plusz pár száz ft lesz kb., ha a következő számla előtt befizeted, valószínűleg nem fognak korlátozni.
2017. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A befizetési határidő eltelte után küldözgetik a felszólító sms-eket, hogy tartozásod van. 30 nap eltelte után (jan. 18) korlátozzák a kimenő hívást, de fogadni ekkor még tudsz, majd, ha még ekkor sem fizetsz, akkor 60 nap eltelte után teljesen letiltják és átadják követeléskezelőnek - majd végrehajtás.

Azt viszont tudnod kell, hogy ha csak 1 részletet (azaz a dec.18-ig befizetendőt) tudsz befizetni, akkor végig csúszásban leszel, ami azt jelenti, hogy folyamatosan pengeélen táncolsz, mert 10-én befizeted a dec. 18-igot, de rögtön jön a jan. 18-ig, amit, ha nem tudsz kifizetni, csak februárban, akkor megint csak 1 hét választ el a korlátozástól.

2017. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!