Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tisza cipőt gyártanak még...

Tisza cipőt gyártanak még Magyarországon, kapható az üzletekben?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Neked van, próbáltad már ? Tartós, kényelmes viselet ?
2018. febr. 24. 23:55
 2/8 anonim válasza:
68%
Az Astorianál van egy Tisza bolt. Nekem nem volt, de ismerősöknek igen és nagyon szeretik. Tartós, kényelems. Én is tervezek majd egyet venni.
2018. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is csak tervezem, kényelmes, jó minőségű, megbízható márkás cipőt, cipőket keresek.
2018. febr. 25. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
2018. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Mindkettő jó, mind kettő volt már nekem is:


[link]

[link]


Mindkettő kapható Pesten.

2018. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Húúú, Norbi, nagyon jó, hogy belinkelted az Alföldi cipőt is - tudom, hogy égő, de nem is tudtam, hogy még ma, Magyarországon is van normális cipő gyártás a Tisza cipőn kívül. Sajnos nagyon tönkre lett vágva a magyar cipőipar - pedig jó kis cipőket gyártottunk :-)

feltétlenül ellátogatok a boltba.

2018. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Pár éve voltam a Vámház körúton volt Klapka mellett nem sokkal csak panaszkodott a tulaj, hogy mivel kis kapualj üzlet, lenne rá spekuláns vevő és harcolniuk kellett, hogy maradhassanak.De tavaly még láttam -öket ott . 5 éves az a cipőm .😀
2018. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, néztem, hogy ott van a bolt - de hát ez szégyen, hogy szinte nem is lehet tudni róla!!

A múltkor kellett egy igazán jó, minőségi, alkalmi cipő a fiamnak, kénytelen voltam olasz cipőt venni (azok is jók), de ha tudtam volna róla, Isten bizony Alföldi cipőt veszek.

(az előbb lemaradt, hogy a kis Katas vagyok :D)

2018. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!