Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Okos ötlet manapság földterüle...

Okos ötlet manapság földterületet eladni?

Figyelt kérdés
Anyám el akarja adni egy földterületét, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet. Anyagilag nincsenek rászorulva. Ha azért csinálná, hogy nekünk, a gyerekeinek adja az érte kapott pénzt, lehet, több értelme volna a földterületnek. Vagy nem? Nem értek hozzá.

2018. febr. 26. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Vagy bérbe adni, amennyiben alkalmas rá a terület.
2018. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy hol van a föld és mekkora.

Ha Borsodban egy noname faluban egy talpalatnyi földről van szó, akkor nem számít. Ha Budán a Duna mellett, akkor már más a helyzet.

Az se mind1, hogy művelendő földterület, vagy építési terület.

2018. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Földet venni kell folyamatosan nem eladni. Eladni akkor kell ha kell a pénz valamire.
2018. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.: Igen, én is erre gondoltam. Amúgy földterület, kiváló helyen és jó minőség. Nem tudom, miért akarja ezt a butaságot.
2018. febr. 27. 15:46
 5/7 A kérdező kommentje:
művelendő földterület
2018. febr. 27. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor adjátok bérbe.
2018. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Eddig is bérben volt. Fogalmam sincs, miért akarja ennek ellenére eladni...
2018. febr. 28. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!