Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát tudtok javasolni...

Milyen munkát tudtok javasolni, hol próbáljak dolgozni, ha szeptembertől esti gimnáziumba is mennék, de mellette pénzt is szeretnék keresni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2010. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért némi szűkítő körülményt leírhatnál :)

Pl.

Milyen területen van tapasztalatod?

Milyen munkát végeznél szivesen?

Mennyi pénzt szeretnél keresni?

Mennyi időt szánnál rá a munkára?

Kötetlen munka érdekel inkább vagy a "biztos" állás?

Milyenek a körülményeid?

stb.

2010. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számítógép szerelésből vizsgáztam le. Olyasmi kéne amit lehet gimi mellett is csinálni, nem túl jó anyagi körülmények között élünk, és ezért szeretnék még a nyárra találni valamit, de jó lenne ha a gimi mellett is csurranna-cseppenne némi pénz. :)
2010. jún. 8. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az a pénz, amit szeretnél megkeresni, és mi lenne a minimum, amit még elfogadhatónak tartasz?

A számítógépszerelés jelent preferenciát vagy jöhet bármi (az ésszerűség határain belül)?

A "nem túl jó körülmények" mit takarnak? Szüleiddel élsz? Pároddal, gyerekeiddel, barátaiddal, egyedül, saját lakásban, albérletben, munkászszállón, híd alatt, Budapesten, vidéken?

Hány éves vagy?

Bocs, hogy kérdésekkel válaszolok, de tényleg szeretnék segíteni.

2010. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 70-80 ezernek is nagyon örülnék, a rossz körülményeket az anyagiakra értem. Anyummal élek egyedül, még mindig a téli magas gázszámlákat próbáljuk kiheverni, és lassan kezdődik újra az egész. :( Ezért lenne számomra fontos szinte bármi, ha a szakmámmal tudnék már most kezdeni az külön öröm lenne, bár nem bízom el magam. Hajdúszoboszlón lakok (javarészt itt a vendéglátás megy, bár ha munkáról van szó mindenhova van állandóan jelentkező), és 18 éves vagyok.
2010. jún. 9. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajduszoboszlón valóban az idegenforgalom a legkézenfekvőbb megoldás. Mindenesetre javaslom, hogy nézz szét Debrecenben is. Sokkal jobbak a lehetőségek, hogy ott találsz valamit. Válaszolj egy kérdésre saját magadnak. Ha kapnál egy baromi jó ajánlatot, ami ütközik az esti gimivel, visszautasítanád?
2010. jún. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!