Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-ről rendeltem csomagot...

Ebay-ről rendeltem csomagot Kínából, de nem érkezett meg. A tracking szerint már február 3-án megérkezett Budapestre, de még mindig nem kaptam meg. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mivel az ebay szerint március 28-ig megérkezhet még hivatalosan, egyelőre reklamálni sem tudok :( Az a gyanúm, hogy rosszul írhatták rá a címet (annak ellenére, hogy mindig nagyon pontosan megadom), mert a DHL rendszerében a címzettnél csak az ország, az irányítószám és a város szerepel... Lehet ezzel még tenni valamit vagy mindenképpen az eladónál reklamáljak?

2018. febr. 28. 16:37
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:

Vámolással kapcsolatban még nem keresett meg a DHL? Mit ír a DHL oldala utolsó akciónak, ami a csomaggal történt? A DHL-t hívtad már, hogy mi van a csomaggal?

Nyomkövetésbe soha nem írnak pontos címet, mivel az személyes adat, a nyomkövetési szám meg nem, így nem lesz a nyomkövetési számból (bárki számára) visszafejthető a cím.

2018. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!