Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az eMAG áfás számlát állít ki?

Az eMAG áfás számlát állít ki?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Elsősorban olyanok válaszát várom akiknek van személyes tapasztalatuk a bolttal. :)

2018. márc. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, áfás számlát állít ki. Netes rendelésnél viszont csak elektronikus számlát kaptam.
2018. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Ha webshopból rendelsz, mindig küldenek hozzá számlát, a számla pedig mindig áfás.
2018. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell személyes tapasztalat? Hogy betartják-e a törvényeket? Igen, áfás számlát adnak.
2018. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Uh, köszönöm a sok gyors választ! :)

Igen, a megbízhatóság miatt kérdezem elsősorban, mivel vannak negatív vélemények az emaggal kapcsolatban.

2018. márc. 10. 11:07
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A ÁFÁ-s számla és a megbízhatóság között nincs túl sok összefüggés. Értsd: attól, hogy kapsz ÁFÁ-s számlát (akármilyen számlát), még nem lesz megbízhatóbb egy bolt. Attól, hogy nem kapsz, még mindig lehet megbízható (azon túl, hogy adót csalnak).
2018. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Érdekeesség ***** válasza:
0%

NEM! az Emag nem adott számlát 90 napja.

Azt mondják, hogy majd a beszállító BSA TRADE EUROPE

fog számlát adni.

A BSA egy gmail-es email címmel végzi az adócsaló tevékenységét.


Ezek után én nem veszek többet semmit a EMAG-tól.

Az számomra nyilvánvaló, hogy semmilyen problémás ügyben nem áll helyt az EMAG.


szóval:

NE VEGYÉL TŐLÜK semmit.

2019. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

#6: Értem a jogos felháborodásodat, csak neked nem az emaggal van a bajod. Az emag a saját árucikkek forgalmazásán kívül fenntart egy Marketplace nevű szolgáltatást is, ahol (jutalékért) más cégek is árulhatják a termékeiket. Ilyen a te partnered, a BSA Trade Europe is. Az emag legfeljebb kitilthatja a felületéről a céget, ha probléma van vele, de nem adhat helyette számlát.

Ez persze nem azt jelenti, hogy magával az emaggal soha semmilyen probléma nincs, csak annyit mondok, hogy nem mindig ő a hibás.

2019. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az számomra nyilvánvaló, hogy semmilyen problémás ügyben nem áll helyt az EMAG."


Én kávéfőzőt vettem tőlük. Két hét után elromlott. ->rossz tapasztalat.

Bejelentettem a dolgot. Néhány napon belül elszállították bevizsgálásra. Két hét után visszaadták a pénzt. ->jó tapasztalat.

2019. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 hete rendeltem cégre. Most kaptam meg az árút és a számlát Bulgáriából.NINCS ÁFA! Még jó hogy nem nagy összegről van szó....
2021. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!