Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti irodai munkában miket...

TappancsMancs kérdése:

Ti irodai munkában miket csináltok, milyen szoftvereken miket, mikből áll a munkátok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
SAP-ban pötyögök MS Outlook levelezésre meg némi MS office meg Skype for Business.
2018. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

mit értesz irodai munkán?


én pl riportokat írok, vezetőségi átvizsgálást tartok, oktatok, FMEA-t moderálok, telefonkonferenciákon veszek részt, folyamatokat szabályozok, folyamat- és rendszerauditokat tartok, auditokon veszek részt, intranet oldalt szerkesztek, plakátokat készítek, oktatást szervezek, oktatási anyagokat írok, munkacsoportokat vezetek...helyettesítem a főnökömet...mentorálok...


programok

MS Office: Outlook, Publisher, Project, Visio, Powerpoint, Excel, Word, néha Access

Plato

Sharepoint Foundation

InDesign

néhány auditszoftvert kezelek

2018. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Outlook, böngésző, jogtár, excel, word, nexon
2018. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt értem amiket írtál, de érdekelne pár dolog pontosabban is. Kíváncsi vagyok. :)
2018. ápr. 3. 08:39
 5/5 anonim válasza:
Ányk, jogtár, cégeditor, word, böngészőben még 1000+1 felület
2018. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!