Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Négy hónapig dolgoztam az Office Shoesban eladóként, végtelenül suttyó emberekkel körülvéve. Ez alatt az idő alatt többször volt példa pénz eltűnésére. Tudtam, hogy valaki folyamatosan lop, ezért igyekeztem rejtegetni a pénzem, de az utolsó ott töltött napomon sikerült a drága munkatársnak 5000 Ft-ot ellopnia a táskám legaljáról. Írtam a területi vezetőnek, hogy intézkedjen az illető lebuktatását illetően, illetve a fizetésemmel utalja szépen az ötezer forintot is, tekintve, hogy zárható szekrény hiánya miatt, önhibámon kívül eltűnt több ezer forintom.....

Természetesen nem reagált semmit. Mit lépnétek a helyemben ezután? Mindenképpen szeretném, ha lebukna az illető és kirúgnák végre, még ha a pénzt nem is kapom vissza. A múltban több lopás is történt, az egyik érintett diáklány egyébként hallotta a tolvajt beszélni a lopott pénzéről...szóval nemcsak az én szavamra támaszkodhatnak.



2018. ápr. 3. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ha tudtad, hogy lopnak, akkor azonnal ki kellett volna lépned és nem megvárnod, amíg téged is megkopaszt a tolvaj.


Ha tudtad, hogy nincs zárható szekrényed, akkor a pénzedet mindig magadnál, zsebedben kellett volna tartanod vagy nem vinni be csak max. kártyán.


Feljelentést tehetsz a rendőrségen, de amint látom, a vezetőség xarik a problémára, így megérdemli az ilyen cég, hogy tönkremenjen illetve hogy végül csak a tolvaj alkalmazottai maradjanak a nyakán, ha már a rendes dolgozókat nem képes megbecsülni.

2018. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Értéket nem tartanék a nem zárható szekrényben mostantól, vagy tennék rá valamilyen zárat. Aztán pedig elkezdenék másik munkahelyet keresni. Maradjon a szarka, ha a vezetőm nem hajlandó foglalkozni a problémával, én mint becsületes munkavállaló, találok máshol is helyet. Nagyjából ennyit tennék.
2018. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!