Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy billentyűzetet, és...

Vettem egy billentyűzetet, és nem vagyok megelégedve vele, nincs semmi baja, csak nem nekem való, nyugtával visszaveszik ha ma vettem, és holnap visszaviszem?

Figyelt kérdés
Media marktban vettem
2010. jún. 11. 18:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
vooltam ma de már bezárt,holnap megpróbálom ,volt vele baj,lassú,ps2 vel működik csak,usbvel meg az egeret is letiltja
2010. jún. 11. 20:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Régebben könnyen visszavették a nagyáruházak, de manapság már elég jó indoknak kell lennie hogy visszavegyék csak azért mert nem tetszik már nem biztos hogy visszaveszik.

Én is vettem egy SD kártyát és nem volt jó abba a készülékbe amibe vettem (nem támogatta azt a fajtát SDHC) és bizony elég nehezen akarta visszavenni, mert ott kipróbálta egy készülékbe és az támogatta ezt a fajtát és bizony nehezen akarta visszavenni de azért sikerült.

2010. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!