Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webkamerás munkáról mi a...

Webkamerás munkáról mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki 4 éve csinálja ezt, mesélte, hogy jól lehet vele keresni. Tudnátok ajánlani pár angol vagy német nyelvű, forgalmasabb oldalt ebből a szempontból? Köszönöm előre is.

2018. ápr. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól írod: …mesélte…
2018. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mit akarsz csinálni a webkamerával. Vlogolni?
2018. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

"Attól függ, mit akarsz csinálni a webkamerával. Vlogolni?"


Kis naiv. Perverz 60 folotti papiknak akarja mutogatni, ahogy kigyouborka meretu vibratorokat dugdos a vegbelebe.

2018. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Az előző hozzászólók nincsenek képen. Aki ilyeneket irkál az biztos, hogy soha nem volt még webkamerás modell, legalábbis jó modell biztosan nem. Én simán megkeresem a havi 5-600 ezret. Szerintem ez elég jó fősuli mellett:) De egyedül teljesen felejtős. Magadtól soha nem fogod tudni mit, hol és hogyan kell csinálni. Hí írsz privit megadom az ügynökségem elérhetőségeit. Ez itt nem a reklám helye :) Puszika
2019. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Aki ilyeneket irkál az biztos, hogy soha nem volt még webkamerás modell, legalábbis jó modell biztosan nem. "


Erre jol raereztel esetemben, sot, soha eletemben nem leszek meg rossz webkameras "modell" sem. :) Puszika.

2019. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

"Erre jol raereztel esetemben, sot, soha eletemben nem leszek meg rossz webkameras "modell" sem."


Ehhez minden jogod megvan, csak ha még soha nem tapasztaltad meg ezt az egészet testközelből, tehát gőzöd sincs miből áll ezeknek a lányoknak a munkája, akkor legalább ne irkálj sületlenségeket. :)

2019. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiscica21 válasza:
Szeretnek en is modellkedni 4 valaszolo segitenel nekem is irtam privatot
2020. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!