Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik a Vatera🚚? Többi...

Hogy működik a Vatera🚚? Többi lent 👇

Figyelt kérdés
Volt egy termék amire rá is mentem ,kiválasztottam dpd utánvétes vásárlást,jött 2 email is , egy vásárlási értesítő és egy Vatera piactéren leadott rendelés visszaigazolása. Mostmár csak várnom kell ,hogy megérkezzen ? Dpd-vel mennyi idő szokott lenni? Az áru helyénél nincs semmi.

2018. ápr. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A vásárlási értesítőben elvileg ott van az eladó elérhetősége.

Én ilyenkor fel szoktam venni vele a kapcsolatot, egyeztetem vele a fizetési módot (általában előreutalással fizetek, ezért elkérem a bankszámlaszámát) és a szállítást (hová, postaköltség, stb.).

DPD-vel kb. 2 munkanap a szállítás.

2018. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak holnap adja fel ,akkor hétfő előtt ne számítsak rá?
2018. ápr. 18. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Most a szombat is munkanap.


De pl. az ilyen kérdések miatt is érdemes az eladóval felvenni a kapcsolatot.

2018. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, a "Vatera piactéren leadott rendelés visszaigazolása" emailben benne vannak az eladó adatai: írsz egy emailt neki (1 perc és ingyen van) és megkérdezed, mikor tudja feladni, megkéred, hogy jelezze Neked, ha feladta, stb.


Komolyan , szívesen segítünk neked, de az eladó helyett nem tudunk nyilatkozni - itt nem fogod megtudni, hogy mikor kapod meg a csomagot.

Van olyan eladó pl. aki kiírja a honlapjára, hogy egy héten csak 2x postáz, stb- csak vele tudsz érdemben erről kommunikálni.

2018. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anc ***** válasza:
Bizony, az eladóval kell kommunikálni erről. :) A Vaterára nem úgy kell gondolni, mint egy webshopra, hanem mint egy vásárlókat és eladókat összekötő felületre - ha az üzlet megszületett, már minden a két félen múlik.
2018. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,sikerült felvennem vele a kapcsolatot (csak fura volt,hogy a Vatera kiírta ,hogy fentvolt, de nem reagált és kicsit aggódtam:D) ,ma adja fel (elvileg) és többen is mondták,hogy holnapra ittlesz dpd-vel. Ez tényleg ilyen gyorsan megy? Délelőttre vagy délutánra várjam? Sms-t/emailt küldenek?
2018. ápr. 19. 12:46
 7/8 anc ***** válasza:
Gyors szokott lenni a dpd, max 2-3 nap tapasztalatom szerint. :) Megérkezett a csomag?
2018. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másnapra ittvolt
2018. máj. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!