Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazon.com-ról 44,29 dollár...

Amazon.com-ról 44,29 dollár értékű rendelés esetén rá kellene számolni a 27% áfát?

Figyelt kérdés
Mivel Magyarországon nem kapható, így rendelnék Amazonról. Nézelődtem, a német Amazonról is megkaphatnám 45 euróért (apropó, eltörölték a 39 euró fölötti ingyenes szállítást?), viszont az amerikai Amazonról barátságosabbnak tűnik a 44,29 dollár. Az érték 22 euró felett van, szóval a 44,29-re rá kell ilyen esetben számolni 27%-ot? Mert akkor a német éri meg... Köszönöm a válaszokat előre is!

2018. ápr. 27. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Könyvre nekem se ír import feest alapból, bár ha átkattintom másik szállítási módra akkor már ír valamit, de elég kis összeget. Én műszaki cikket néztem korábban arra úgy látom rendesen írja, reális összeget.


Lehet, hogy a könyvet valami más módon küldik vagy az EU raktárból küldik. Nem tudom.


Itt megkérdezheted vagy visszaolvashatod biztos írták már hogy működik pontosan:

[link]

2018. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2018. ápr. 28. 14:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Mikor bejön az országba szerinten a postának fizeted az áfát ki.

+3000 ft a vámkezelési költség, szóval USA-ra ez is rájön

2018. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az szép. Köszi!
2018. máj. 2. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!