Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » INTRUM JUSTITA Behajtás a...

Kajim kérdése:

INTRUM JUSTITA Behajtás a vaterának?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Vaterának tartoztam elvileg 200 Forinttal olyan email cím volt beregisztrálva amit nem néztem minden nap. Pár napja felhívott egy nő az Intrum Justitátol hogy a tartozásom miatt hív és hogy kér egy születési dátumot a beazonosításhoz. Leráztam mondtam hogy majd du vissza hívom .



A kérdésem az lenne hogy így behajtható rajtam az az összeg ha csak a nevemet telefonszámomat és lakcímemet tuidják?


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. máj. 4. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Fizesd be gyorsan a pénzt a Vaterának !! Minden eladó kap számlaszámot, arra utald el a 200 forintos tartozásod, ne az Intrum Justitia-nak fizess több ezret.
2018. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy az intrum követel rajtam már 5000 Forintot így is meglehet egyezni a vaterával?
2018. máj. 4. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt már ilyenem, ezért merészeltem írni azt, amit írtam. Tehát amint az Intrum Justitia elkezdett nyaggatni pénzért, azonnal befizettem a Vaterának az adósságomat, a letiltásomat feloldották stb. Ez évekkel ezelőtt volt, mostanában inkább idejében befizetem. Vaterával nem egyezkedtem előtte, hanem befizettem. Az Intrum Justitiások pedig le lettek rázva azzal, hogy az adósság befizetve. Békén hagynak azóta is.
2018. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Kártyás fizetéssel akár azonnal ki tudod fizetni a tartozásodat a Vatera oldalán - javaslom, tedd is ezt meg.
2018. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudják behajtani.
2018. máj. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, be tudják hajtani. A Vaterának szerződése van a követeléskezelő céggel, amennyiben nem mondasz ellent, átadják végrehajtásra - csak épp minden egyes ilyen "akcióval" egyre magasabb lesz a befizetendő összeg.
2018. máj. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mit a 200 Ft-ot? :D:D Ne beszélj már hülyeségeket. Én 3000el tartoztam +4ezer amit rárakott az intrum. De ti fizessetek csak a vaterának

... :D

2018. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!