Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire költenétek vagy...

Ti mire költenétek vagy fektetnétek be 400ezer ft-ot?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szép lassan összegyűlt ennyi pénzem. Még nem akarom elkölteni de, nagyon kíváncsi vagyok ki mire költené vagy esetleg fektetné be?!

2018. máj. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyaralasba
2018. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Költés:

arany ékszer

2 nyaralás

Befektetés: vagy/és,vagy

akciós márkás őszi kabátokat, futócipőt vennék 70-90%-os megvásárlással majd vaterán értékesíteném

8 db 50000 ft-os autónyeremény-betétkönyv

lakáskassza 4 évre, havi 20000Ft-al

2018. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiből nyitottam az első iskolabufenket.Fele ennyiből, meg bt-t online webshophoz.


Ettől függetlenül,megfelelő kompetencia nélkül egyik sem profitabilis.

2018. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon semmibe, mert egy hónapban több a fizum. Szerintem csinálj belőle egy jó nyarat, egyszer vagy fiatal.
2018. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem ez volt a kérdés, hogy neked mennyi a fizud! Egyébként sem túl szimpatikus ezzel hencegni, amikor rengeteg ember van minimálbéren, és nem a te fél millás fizud a magyar átlag..

A kérdésre válaszolva, ennyi idősen ez a megtakarítás szerintem igenis szép, és főleg ha hosszú idő alatt gyűjtötted ezt össze, én nem herdálnám el egy nyár alatt. Talán 1-2dolgot vennék belőle, ami a szívem vágya (bútor, laptop, tv, telefon), a többit lekötném, lakástakarékba vagy valami ilyesmibe. Mindenképp próbálnám kamatoztatni

2018. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen én is így gondoltam. Nem igazán akarnám elherdálni.
2018. máj. 9. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!