Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam a jófogáson egy...

Eladtam a jófogáson egy fűkaszát és a vevő fenyegetőzik telefonon zaklat mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Korrektűl leírtam mindent, hogy milyen új dolgokat vettem hozzá, motorikus jó gép, szikrát add stb. és azt, hogy valoszínűleg 99% karburátor baja van. Egy rakás cuccot adtam még pluszba mellé, és szitne féláron adtam a kaszát. Más is megvette volna.


-----

Erre irja sms-ben, hogy átbxtxm...



Jófogás kinek az oldalán fog álni? Pénzemmel akkor mi lesz hétfőn vagy kedden utalják.



2018. máj. 11. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"cigánykodni akar adjam vissza pénzt neki... "


Ebben a történetben te cigánykodtál, eladtál neki egy hibás cuccot. Szerintem alap, hogy visszaadd a pénzét, és tök jogos, hogy csesztet.


Persze nyilván mások vagyunk. Én a helyedben korrektül üzletelnék, nem arra hajtanék, hogy átb***am az embereket féláron használhatatlan sz*rral.

2018. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anc ***** válasza:
Dzsííííz, na ezért utálom a Jófogást... Ne várj tőlük igazságtételt, pont nem érdekli őket a felhasználók problémája. Ha megfogadsz egy jó tanácsot, legközelebb inkább vaterázz, ott legalább van értelmes ügyfélszolgálat.
2018. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Cigánykodott a jó *ny*d! Leírtam mindent, abban mi a cigánykodás? Most beszéltem vele és rossz ez rossz az, adják neki vissza pénzt...
2018. máj. 15. 12:54
 14/17 A kérdező kommentje:

Itt a folytatás


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..



Pénz pénz! Te mit tennél?

2018. máj. 15. 13:07
 15/17 A kérdező kommentje:

Jobb a békesség, megbeszéltük visszakapja a harmadát lássa isten milyen jószívű vagyok...



Tanulság legközelebb írd le, hogy nemtudod mi baja és punk tum.

2018. máj. 15. 20:29
 16/17 anonim válasza:

Semmi garancia kötelességed nincs. Leírtad mi a baja, milyen állapotban van. Nem átbaszni akartad, hanem megmondtad, hogy ez van, ez a baja, kell akkor kell, ha nem akkor szevasz.

Nekem is volt, hogy eladott motornál, minden szarral jöttek. Elmondtam az utolsó csavarig mit cseréltem, mit kellene még, mire figyeljen oda. Aztán hívott, hogy ez meg az és adjak neki vissza 40ezret (200ezerből) Kiröhögtem, mondtam neki, pénzt nem kap, 170ért visszaveszem, olyan állapotban, amilyenben volt, nem szétbszva. Azóta nem keresett :)


Sokan bepróbálkoznak, ha valóban jogos, amit mond, akkor nyílván meg lehet beszélni, de nem akkor ha tudott minden nyűgjéről.

2018. jún. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem cigánykodik... bizos az! Szard le a hülye pofáját!!
2018. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!