Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » En nem akarok hitelt felvenni...

En nem akarok hitelt felvenni ezert miert utalhatnak a korulottem levok?

Figyelt kérdés
Korulottem nagyon sokan vettek fel hitelt lakasra vasarlasra stb.en nem igy latom nyugodtan szeretnek aludni es nem akarok hitelt van sporolasom szeretnek idovel lakast de hitel nelkul valahogy es ezert en jelentkeztem munka mellet suliba nyelvet tanulni stb. Azert tobb bevetelre tudjak szert tenni ez a hozza allas miert nem tetdzik masoknak nem ertem 27f

2018. máj. 16. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak irigykednek, mert szerintem ők is tisztában vannak a hitel hátrányaival és lehet megbántàk. Azt akarják, hogy neked se legyen jó, fizesd csak te is a hitel törlesztéseket.
2018. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Mert szerintük miért legyen neked jobb, mint nekik?

"Dögöljön meg a szomszéd tehene is!" szindróma.

2018. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom bar akkor se ertem az embereket allamilag ingyen tanulhatsz barmit ha nem jo a jellenlegi allapot keves penz stb miert nem tesznek ellene m1 koszonom a valaszokat
2018. máj. 16. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Manapság nem könnyű egyről a kettőre jutni hitel nélkül. Ingatlant vásárolni meg szinte csak így lehet. Sajnos bele kényszerültünk ebbe a csapdába.
2018. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Sajnos bele kényszerültünk ebbe a csapdába."


Azt hiszed, hogy a dan/holland/angol/finn/sved/stb. fiatalok zsebbol perkaljak a 100-200 milliot?

2018. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
5-ös, ki mondta, hogy csak róluk, magyarokról van szó?
2018. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Miért beszéled meg a pénzügyeidet másokkal? Ha nem tudnak róla akkor nincs miről beszélni. Ha kérdeznek a rokonok vagy ismerősök én simán megmondom, hogy ehhez semmi közük és témát váltok.
2018. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nyugodtan szeretnek aludni"


Tehát te akkor alszol nyugodtan, ha havonta 100 ezret fizetsz albérletre és ha megszűnik a munkád mehetsz a híd alá mintha 50 ezret fizetnél a fix lakástörlesztőre és ha megszűnik a munkád kiadod az egyik szobát.


Lehet azért utálnak mert azt hajtogatod nekik, hogy ők nem aludhatnak nyugodtan és te vagy az okos mert nincs hiteled.

2018. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso eggy otthon elek munkam nem szunik meg mert van bennem potencial hogy tovabb avagy atkepezzem nagam tehat munkam lessz es tobb penzert ketto nem valalok ugy hitelt hogy eletem vegeig max.minimalisat amit par ev alatt fissza tudnek fizetni de.igazad van inkabb a hid ala megyek lakni mint hogy latszat ember legyek banknak a hazaval en jol szeretek aludni van boven megtakaritasom nem tevebol taplalom az agyam hogy minden ator lakass kell meg hitel meg gyerek
2018. máj. 18. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát anyáddal laksz majd 40 évesen is mert gyűjtőgetsz lakásra és nyugdíjra is, az nem gond, hogy közben semmit nem éltél még. Az EU-ban Magyarországon rendelkeznek az emberek az egyik legkevesebb lakáshitellel van még hova hitelt felvenni. De biztos hülyék a nyugatiak, hogy veszik fel a lakáshiteleket.


"inkabb a hid ala megyek lakni mint hogy latszat ember legyek banknak a hazaval"


Na látod ennyit sem tudsz, hogy az nem a bank lakása hanem a tied. És havi kb. 12-15 ezer forint amit a kamatra fizetsz ki, a törlesztő többi részével a tőkét törleszted, ugyanaz mintha állampapírba pakolnád.


De biztos az a hülye aki havi 12 ezret (ha ez egy pár akkor fejenként 6 ezer forint) kiad és cserébe nem az anyjával él 35 éves koráig.

2018. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!