Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártyás tranzakció nem...

Bankkártyás tranzakció nem került levonásra, a termék meg nálam van. Ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Kínából rendeltem valamit. Átutalással fizetttem, azt le is vonták, de az áfa külön volt, mikor kihozták. A kártyám adatait kellett bediktálni. De sikertelen tranzakcióról kaptam smst. A futárnak jeleztem, újra megpróbáltuk, a telefonos, akivel beszélt, azt mondta, sikeres. Itt hagyták a terméket, nekem meg utána jött az üzenet, újra sikertelen.

Ilyen esetben mi lehet?

Valaki járt már így?



2018. máj. 18. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:

A kártyám biztonsági okokból már le lett tiltatva, hozzáférni nem tudnak:

Egy 100ezer ft fölötti tranzakció nem jött létre az sms szerint, a cég szerint meg igen. Netbankon semmi nyoma.

Itt hagytak úgy egy terméket, hogy az ÁFA valójában nem lett kifizetve.

A továbbiakban mi várható, engem egyedül ez érdekel.

2018. máj. 18. 13:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hiányzik a pénz a futárcégnek, minden bizonnyal meg fognak keresni, hogy fizesd ki még egyszer.

Egyébként én is rendeltem már külföldi webshopból telefonon, mert az online felületük épp nem működött rendesen, és be kellett diktálnom a fizetéshez a kártyám adatait. Csodák csodájára megkaptam a terméket, senki nem rabolta le a számlámat, sőt kedvezményt kaptam a kellemetlenségekért.

2018. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetlen értelmes választ!

Itt alapból termináljuk se volt, mondták telefonon, hogy ez így oldható meg, ha nincs készpénz (lett volna, mert du 6-ra írták a szállítást, de délben már itt voltak, nem volt időm se levenni.)

Most kb 1 hetet várnom kell az új kártyára a tiltás miatt, de utalni tudok addig is, ha kérik a pénzt.

2018. máj. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!