Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az MLM-termékekről írt kamu...

Az MLM-termékekről írt kamu pozitív vélemények után fizetnek?

Figyelt kérdés

Adott egy MLM-cég, sosem hallottam róla korábban. Egy ismerősöm ismerőse rá akart venni, hogy rendeljek a termékek közül, de iszonyatosan rámenősen, majdnem 80 000 Ft értékben akart rám sózni termékeket, mondván csak természetes anyagokból állnak, és mennyivel jobbak a szintetikusnál meg blabla (Gondolom, mindenki hallott már ehhez hasonló kamu dumát, megjegyzem, az összetevőknél számtalan mesterséges anyag található, szóval máris hazugságba keveredett.)

Viszont, hogy meggyőzzön, bevett egy csoportba. Természetesen ott abszolút kamugyanús véleményeket írnak a termékekről, elmondásuk szerint mindent meggyógyít, Alzheimer-kórt, refluxot, daganatot, pajzsmirigygondokat stb. Ezekért valaki fizet? Egyáltalán legális ilyet? A cég természetesen nem itthon van bejegyezve.

Valaki ajánlott abban a csoportban egy gyógynövényből készült krémet nem az MLM-cég kínálatából. Szerencsétlent mindennek lehordták, majd ki is lépett. Szánalmas.



2018. máj. 22. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem legális és általában azok írják ezeket akik alapból benne vannak az MLM-ben. Külön nem fizetnek nekik érte.
2018. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy még senki sem perelte be ezt a bizonyos céget, amiről írtam, sőt egyáltalán az a szomorú, hogy működik.
2018. máj. 23. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Dehogyisnem. A kyani esete pl. többek között innen indult a gyakoriról 6 milliós bírság lett a vége a valótlan és nem bizonyított állításokról, de sokan már annyira ingerküszöb alá esnek és nem foglalkoznak ezzel, max. jókat nevetnek ezeken.


[link]

2018. máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Aki a véleményt írja, az akarja a terméket is eladni. Részletezi, hogy lefogyott, meggyógyult, milyen király. Aztán rákérdezel nála és akkor előáll a farbával, hogy ő tud olcsóbban adni neked terméket. Ennyi kb. az egész. Így csinálják.
2018. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, a Maggi húslevesporból sem fő meg soha az, ami rá van fotózva. Ezt mindenki tudja, hogy a fotó rajta kamu.

Igaz, egy Maggi húslevespor nem nyócvanezer :-)

2018. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 Remélem, hogy ez a cég is csatlakozik a GVH bírságoltjaihoz, vagy eltűnik a süllyesztőben.

Nem elég, hogy engem akart az ismerős kedves ismerőse átejteni, hanem édesanyámat konkrétan megölte volna a zseniális ötletével, amit "nála okosabb emberek" javasolnak.


Pontosan úgy van, ahogy #4 írja.

De ami ebben a csoportban zajlik, az gyomorforgató. Kamu orvosi leletekkel akarják kiszúrni szerencsétlen bajbajutottak szemét, se bélyegző, se aláírás, valaki írta, hogy hónapokig vásárolták a termékeket százezrekért, és nem használt, természetesen ennek a hozzászólásnak hűlt helyét sem lehet találni két percen belül.

2018. máj. 24. 15:58
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Jó gondolat, de azért a kettő nem összehasonlítható. :)

A Maggi húslevesporra rá van írva, hogy a kép illusztráció, és a Maggi húslevespor nem zaklat telefonon, levélben, Facebookon, személyesen, hogy vegyél meg, vegyél belőlem ezt, azt, meggyógyítom az inzulinrezisztenciát, az Alzheimer-kórt, a miómát, a refluxot, a pajzsmirigy-hipofunkciót.

2018. máj. 24. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
"Ami mindenre jó, az igazából semmire sem jó”
2018. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek, ez teljesen így van.
2018. máj. 24. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Megnéztem, jót nevettem, köszi az MLM nevét :)


40 000Ft a 80 kapszulás, csodatermék melyből csak napi 2 db mindenre jó. Csak azt nem értem, hogy cukorbeteg inzulinos nő, miért szúrja magát még most is inzulinnal, ha közben a csodaterméket is szedi...


Huminsav kapszula 24 000Ft/120 kapszula (98gramm), rákerestem neten már 4000-ért lehet MLM-en kívül venni, alibaba 1000kg-os kiszerelés 54 000Ft.

A meghívott kutatójuk=előadó színész taglalja, hogy lúgos talajra kiszórva a huminsavat az újjá varázsolja és megszünteti a lúgosságot WOW igazi profi az ürge!

Majd jön a duma, hogy a mai ember túlságosan lúgos, de itt a megoldás :)

2018. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!