Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Édesapám nagyon lerobbant az...

Édesapám nagyon lerobbant az utóbbi pár évben és én nem tudom eltartani. Teljesen elhagyta magát. Valami kis pénzt hol lehetne igényelni neki? Pár ezer ft is segítség lenne. Esetleg a leszázalékoltatással talán eltudna menni dolgozni is.

Figyelt kérdés
Még van 5éve a nyugdíjig.sajnos még az iratait is elhagyta. Most próbálom magához téríteni egy komolyabb betegség után. Sajnos számomra is csak most derült ez ki mert külföldön dolgoztam. Mit lehet tenni.ilyenkor?

2018. máj. 28. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Bemész az önkormányzatba, területi szoc központ, családsegítő és tárgyalsz velük.
2018. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk utalsz neki pár ezer forintot ha már külföldön dolgozol.
2018. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíj előtt 5 éven belül van a NYES, kérhetsz segítséget lakásfenntartáshoz, esetleg közgyógyellátás, szociális osztályon érdeklődj.
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:49-es: a kérdezö külföldön dolgoZOTT és nem dolgoZIK - azaz már nem.
2018. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most minden megtakarításom rááldoztam egy kis lakásra hogy tudjon hol lakni ne az utcán keljen de minden számlát ételt ruhákat nem tudom fizetni már.Nekem is van saját életem és kiadásaim és sajnos ez így sok.
2018. máj. 28. 22:59
 6/7 A kérdező kommentje:
A kerületi önkormányzatban érdeklődjek?
2018. máj. 28. 23:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ő a munkanélküli hivatalba se megy el magától. Nem.érdekli semmi. De mégis az apám nem engedhetem hogy az utcára kerüljön.
2018. máj. 28. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!