Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefon előfizetéssel együtt...

Telefon előfizetéssel együtt eladható?

Figyelt kérdés
Van egy note8 telefonom és egy hozzá tartozó előfizetésem.Szeretném eladni.Van rá esély hogy el tudom valahol adni?
2018. jún. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De nem is értem mi értelme lenne ennek.
2018. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg olyanoknak érné meg akik valamiért nem köthetnek előfizetői szerződést
2018. jún. 7. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:

"Esetleg olyanoknak érné meg akik valamiért nem köthetnek előfizetői szerződést"

Akkor se kötnének vele, ha tőled venné át.

Egyébként veled kötött szerződést a cég és te irtál alá szerződést. Ennek tudatában voltál akkor is amikor aláirtad.

Magát a telefont azt hiszem eladhatod, de az előfizetést nem ruházhatod át. Max akkor, ha kifizeted a szerződésbontási hűségidős (nem tudom minek hivják) költséget.

2018. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Esetleg olyanoknak érné meg akik valamiért nem köthetnek előfizetői szerződést"


Ha esetleg azon gondolkodsz, hogy továbbra is a te neveden marad az előfizetés, de megegyeztek, akár papíron is, hogy ő fizet, az nem fog működni. A szolgáltatót egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy a "vevőd" nem fizet, lobogtathatsz neki akármilyen papírt, az elmaradást rajtad fogja behajtani.

2018. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szomszédom is olyan kaliberű emberke, mint amilyen te is vagy. Vett 3 telefont 5 éves előfizetéssel, a készülékek így 1Ft-ba kerültek, de közel 30e-et kell havonta fizetni az előfizetésre.


Eladta a készülékeket 510 000Ft-ért, az összegből vett egy használt 12 éves BMW-t. Nekem magyarázta, hogy példát vehetnék róla, meg győzködött, hogy 10% jutalékért segítene nekem is elintézni egy ilyen üzletet.


Persze NEM-et mondtam neki, ezért hülyének titulált :)

Jelenleg meg a szolgáltatót nevezi hülyének, amiért nem fogják fel, hogy nem neki kell fizetnie az előfizetést, hiszen eladta a telefonokat...

2018. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam eladni eredetileg.Ferjeme lett volna,de nem tart rá igenyt meg semmire sem..ezert az eladás,mert nekem nem kell
2018. jún. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!