Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen bankszámlaszámra...

Milyen bankszámlaszámra utálják át azt az összeget, amelyet a mobillottón nyerek meg?

Figyelt kérdés

A mobilomon szoktam lottózni. Értesítést kaptam smsben, hogy nyertem 1340 forintot.

Megadtak egy bankszámlaszámot, amelyre átutalják a megnyert összeget. Hogyan tudom arról a bankszámláról felvenni a pénzt?



2018. jún. 15. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Bankszámláról vagy a hozzá tartozó kártya a segítségével lehet pénzt felvenni a bankjegykiadó automatáknál, vagy a bankfiók pénztárában személyesen is, az arra jogosultaknak.
2018. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, nem értettem meg a kérdés lényegét elsőre.

Szóval kis összegű nyereménynél az van, hogy ha már meg volt adva ahhoz a telefonszámhoz bankszámlaszám, amelyről játszol, akkor automatikusan a már megadott bankszámlára küldik a pénzt. Esetedben is ez történt, az adott telefonszámmal már nyertek korábban és az akkor megadott bankszámlaszámra küldik a nyereményt.

Ha ez valami fura okból kifolyólag nem a te bankszámlaszámod, akkor javaslom hívd fel a szerencsejáték zrt. ügyfélszolgálatát a 06-1/201-0580 számon.

2018. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!