Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatok jól fizető...

Hogyan találhatok jól fizető állást?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ha minden jól megy jövőre egyetemi hallgató, felsőfokú angol nyelvtudás, grafikai, honlapszerkesztési és művészeti tudás, érettségi. Szeretnék valami normális munkát, komoly fizetéssel. Nem lehetetlen. Kérdés, hogyan. Gondolkoztam az OKJ tanfolyamon, egyetem mellett lehet belekezdek a grafikába, hogy legyen rá papírom. (az elvi tudás sajnos ma nem számít). Papír nélkül lehetetlen? Valakinek valami ismerőse aki így csinálja és sikerült neki. Beszámolókat ötleteket várnék.
2010. jún. 17. 05:41
 1/5 A kérdező kommentje:
bármilyen állással kapcsolatban. a jó állásokat tényleg csak örökölni lehet? vagy hogy megy ez?
2010. jún. 17. 05:44
 2/5 anonim ***** válasza:

pont maga a tudás számít. hiába van papírod, ha szart se tudsz.

ha talpraesett vagy és tudásod is van, értesz a témához, akkor nem lehetetlen. De a megoldást ne tőlünk várd.


nekem amúgy sikerült. OKJ-m van csak, igaz abból 3 is. nem mentem fősulira egyetemre, mégis kelendő vagyok programozóként webfejlesztőként.

2010. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

szerintem gondolkozz el azon h külföldre menj, persze nyelvtudás is legyen meg és fejezd be a sulikat utána menj angliába,usába ilyen helyekre ahol keresik a jó grafikusokat, honlapszerkesztőket.

magyarországon hiába tudsz szart se érsz, nagyoni nehéz munkát találni

2010. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindig jót nevetek azokon akik szerint itthon tudással lehetetlen elhelyezkedni és a kolbászkerítéses külföldet ajnározzák. uncsi már.
2010. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű munkánál a papír nem sokat számít. Inkább az, hogy mit tudsz. Célszerű egyetem alatt megpróbálni, hogy részmunkaidőben felvegyenek valahova, vagy ha olyan szakra mész, akkor szakmai gyakorlat keretében. Nem ritka eset, hogy aki így bekerült és beválik, később azt véglegesítik.
2010. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!