Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó angol szöveg fordító? Nem...

Jó angol szöveg fordító? Nem igazán vagyok jó angolból valaki le tudná ezt fordítani?

Figyelt kérdés
Since I really liked your content, I want to help you on growing your Instagram. I’m the founder of a startup which is an Instagram automation tool. It automates your liking activity based on your targeting and makes other Instagram users notice your account through notifications. The idea is simple: Whenever you like someone's post, people see the notification and check your account and interact with your account if they like your content. It's the best way to grow organically on Instagram. Use 'invitedbyceo' as the promo code and you'll have a 7-day free trial, so you can try our product out and see if you like it or not. Valamint valaki hallott már erről az oldalról? Az az érzésem, hogy kamu.

2018. jún. 30. 21:06
 1/3 anonim válasza:

Mivel nagyon tetszett a tartalmad, szeretnék neked segíteni az instagram oldalad növekedésével. Én vagyok a startup feltalálója, ami egy instagram automatizált/gépesített eszköz. A startup automatizálja, hogy milyen tartalmakat like-olsz a "targeting" alapján, és ezáltal más használók látják az oldaladat értesítések által. Az ötlet egyszerű: Amikor valakinek a képét like-olod, más felhasználók látják az értesítést, megnézhetik és kapcsolatba léphetnek veled, ha tetszik nekik az oldaladnak a tartalma. Ez a legjobb módszer arra, hogy rendszeresen nőjön az instagram oldalad. Használd az 'invitedbyceo', mint promo jelszó. 7 napig ingyen használhatod, hogy kiprobálhasd a termékünket és, hogy eldönthesd, hogy tetszik-e vagy nem.


Szia!

a 'targeting' azt jelenti, hogy megcélozni vmit, de itt nem tudom, hogy pontosan mire gondolt. Remélem tudtam segíteni :)

2018. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaptal egy automata reklamot, mas neven spam-et.
2018. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A targetinggel arra gondolt, hogy annak az alapján, amilyen témában stílusban raksz fel képeket.
2018. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!