Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok ezt a terhet?

Ti bevállalnátok ezt a terhet?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemre fogok menni. Budapest szélén lakom és kb. 50 perc lenne bejárni az Astoriához minden nap. Egy barátommal kerestünk albérletet, de még a leg kedvezőbb ár is azt jelentené, hogy havonta 70ezer Ft-ot kéne fizetnem. Plusz az egsetem, amit a szüleim fizetnek.

Közgázt fogok tanúlni és mellette nem magyon lenne időm dolgozni.

Szerintetek?



2018. júl. 4. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Közgáz mellett dimán lehet dolgozni
2018. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha utazás közben tudsz olvasni, akkor nem kellene elköltözöd, csak pénzkidobás lenne. Később munkába járáshoz is simán lehet ennyi idő, akkor is mindig költözöl majd?

És közgáz mellett lehet dolgozni, én is simán megcsináltam a közgázt, és mellette dolgoztam. Jó is volt, mert arról írtam a szakdolgozatomat. (elég fontos szempont, ha állandó munkahelyed van fősuli mellett)

2018. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!