Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal-os fizetésnél nem...

PayPal-os fizetésnél nem küldtek vissza igazolást?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni mert rendeltem külföldről smink termékeket masodik alkalommal ugyan attól a cégtől. És előzőleg kaptam ugye megrendelés vissza igazolást meg szállításrol és PayPal vissza igazolást is de most utóbbi kettő nem jött meg így írtam a cégnek és mondtak h a PayPal miatt veluk kell fel vegyem a kapcsolatot. Rá kerestem a PayPal-nak az e-mail-jére és ki is dobott egyett írtam nekik. Csak úgy másiknak e-mail címen van a rendelés és más e-mail címmel van a PayPal. Már kb 2 napja írtam nekik még nem érkezett válasz...Nem pattognék emiatt ennyire ha nem kene leigazoljam majd a vamolasnal. Szóval akinek volt már valaha problémája PayPal-al hova írta le a panaszát?

2018. júl. 8. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nem pattognék emiatt ennyire ha nem kene leigazoljam majd a vamolasnal."


Azt nem vetted számításba, hogy van B-terv.

Nem csupán a Paypal visszaigazolást fogadják el a vámolásnál, hanem a bankszámlakivonatot (akár internetbankról is) amin látszik a konkrét tranzakció. A megjegyzés rovatban általában ott az eladó eBayes felhasználóneve, tehát ha ezt a képet kombinálod a termék adatlapjáról készült képpel, akkor nem keról feszülnöd a Paypal emailen. De amúgy a PP accountban is látszik, hogy kinek mikor fizettél.

2018. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!