Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a bankkártyámon lévő...

Ha a bankkártyámon lévő pénzhez nem nyúlok évekig akkor nem fog lejárni a bankkártya?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 08:27
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
A bankkártya mindenképp lejár. A pénzed viszont a bankszámládon van.
2018. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem fog. Örökké ott lesz a KÁRTYÁDON a pénz, mert jegyezd meg:


- a lejárati idő hülyeségből van a kártyára ráírva

- a pénz bele van préselve a kis műanyag kártyába, tehát nem rajta van a pénz, hanem benne


Amikor pénzt veszel ki egy automatából akkor a kártyádból kiszívja a gép a pénzt.

2018. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos egyszer csak lejár, és akkor buktad az összes pénzed. Vigyázni kell ezzel.
2018. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Jól mondja a 3-as, ha lejár, akkor az összes pénz elveszik a kártyából, semmivé foszlik :(
2018. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
lol
2018. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megjött a 2018-as kártyám és akkor vettem észre, hogy még a 2010-est használtam, elfelejtettem aktiválni a 2014-est. Tehát hiába jár le a kártya, addig érvényes amíg nem aktiválod az újat.


Az aktiválástól nem kell félned, intézel egy egyszerű vásárlást, kifizetést, bármit és kész is, de ha gyökér vagy még hozzá kérd meg anyukádat, hogy segítsen!

2018. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

# 6


Most nem értem, hogy trollkodsz-e, vagy sem. Mert a kommented első fele igen csak érdekes.

2018. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
ja, hihető, hogy 2014-es kártyát használ, azon biztos nem volt lejárati dátum LOL
2018. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"Tehát hiába jár le a kártya, addig érvényes amíg nem aktiválod az újat."


Ez egy oltári nagy marhaság. És ha én nem kérek újat, akkor a régi érvényes marad? :D Ha ez így lenne, mindenki így csinálná. A régi akkor is lejár, ha te az újat nem aktiválod. És pont.

2018. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bankkártya a rajta lévő dátum (HH/ÉÉ) hónapjának utolsó napján akkor is lejár, ha sötét dobozban fénytől védett hűvös helyen tárolod a fagyasztóban.
2018. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!