Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy mcdonalds nyitása franchis...

Egy mcdonalds nyitása franchise ban mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Elolvastam a régi válaszokat illetve a mcdonalds honlapját nyilván azok nem aktuálisak mert több évesek a válaszok. Úgy olvastam az üzletet a mcdonalds jelöli ki. 13 millió maga a jog plusz 140 millió maga a bolt. Itt lenne az a kérdésem hogy a bank ad e ekkora hitelt ingatlanfedezetre? Illetve hogy egyáltalán mi ez az egy éves traning amit a honlapon írnak. Felveszek egy üzletvezetőt és az irányít. Nekem az anyagi tőkén kívül minek kell máshoz érteni. Most nem akarok ezen vitatkozni csak felesleges.

Tehát mennyi lehet manapság egy mc nyitás illetve ezt üzleti terv stb alapján a bank mennyire preferája?


2018. júl. 16. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy mcdonalds nyitása nem csak pénzkérdés. Meg ha jól láttam az oldalukon, jelenleg nem keresnek franchise partnereket.
2018. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mik a feltételek még? Ha keresnek majd
2018. júl. 17. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!