Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen franchise az, amiben...

Milyen franchise az, amiben ma Magyarországon relatíve olcsón 'be lehet lépni'?

Figyelt kérdés

Külföldön élő fiatal vagyok, erős keresettel. Mivel minden hónapban félre tudok tenni ~fél millió forintnyi helyi valutát, így persze gyorsan megfordult a fejemben egy saját vállalkozás ötlete.


Sajnos az az ország nyelvét ahol élek (még) nem beszélem olyan szinten, hogy be merjek egy ilyet vállalni (meg persze sokkalta nagyobb tőke kellene hozzá), így gondoltam Magyarországon lépem ezt meg, Budapesten vagy agglomerációjában, ahol a családom egy része, meg korábbi barátaim élnek.


Mivel nem terveznék ezért 'haza'jönni, így jutottam egy esetleges franchise-os lehetőségre, lévén hogy ott azért 'fogják az ember kezét' az adott cégtől. Persze nem Meki, mert annyi pénzem nem lesz még egy jó ideig, de valami kisebb az talán működhetne.

Pár éve a Fornetti-ről hallottam, mint jó belépő vállalkozás, de ugye azóta már sok víz folyt le a Dunán, szóval a kérdésem:

4 millió körüli kezdőtőkével, s havi 300-400 ezer forint mértékű háttérrel (nem hagynám abba kint a munkámat; a magyar dolgokat pedig öcsém kezelné; van hozzá diploma) milyen franchise-t lenne érdemes fontolgatni?

Persze ennél több pénz is rendelkezésre tudna állni ha fél évvel kitolnám a projektet, szóval olyan tippek is jöhetnek.


Köszönöm.


2018. júl. 5. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!