Intrum Justitia ZRT?

Figyelt kérdés
Volt valakinek velük ügye?Mi volt, hogy zajlott, mi lett belőle?

2018. aug. 7. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem volt.
2018. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
nem volt, én nem tartozok senkinek, mindig kifizetem az adósságom.
2018. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoktam fizetni a hiteleim, az előtő előtti tulaj nevére jöttek levelek tőlük, felhívtam őket és megköszönték az infór, azóta nem küldtek semmit
2018. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Érdemes alkudozni velük, jócskán lehet csökkenteni a fizetendő tartozást. Engem ugyan nem érint, de munkámból kifolyólag több embernek írtam már ilyen-olyan kérvényt pl. A tartozás részleges elengedésére. 10-ből 9-szer bejön.

Írj privit a részletekkel.

2018. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es:Akinek volt, arra lennék kíváncsi!

2-es:Én is!

10 éve ugyanannál a cégnél van szerződésem, egy 7 évvel ezelőtti állítólagos tartozást átadtak az Intrumnak. Környezetemben sokan kaptunk ilyet, mert érdeklődtem.

Érdekes, hogy mindenkinek 2011.09.22-én keletkezett tartozása. Biztos akkor összebeszéltem vadidegenekkel,hogy vicceljük meg a telefontársaságot, ne fizessünk ki 1 havi számlát!

7 évig észre se vették!

Mikor észrevették, nem nekem szóltak, hanem behajtóknak.

Hogy is van ez?

2018. aug. 8. 09:31
 6/8 A kérdező kommentje:

Felhívtam tel.társaságot, mi ez? De fogalmuk sincs róla, minthogy arról se, miért nem értesítettek hamarabb, azóta is náluk vagyok.Ha most nem fizetném ki a havi díjat, megkérdeztem mi lenne.

Felszólító levél, első:30 napos határidő. Felszólító levél második: 7 napos határidő. SMS első: 30 napos határidő SMS második: 7 napos határidő.

Ezután egyirányúsítás, majd x nap után szerződés felbontás.

Ez a "tartozás"2011-ben lett. Azóta hogyhogy még nem kapcsoltak ki???

2018. aug. 8. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orrba szájba mindenkinek küldenek levelet, én is kaptam mert nálam dolgozott valaki 15 éve 11 napot és ő tartozik nekik.
2018. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
A tartozások amikről ez a cég felszólításokat küldözget, többségében már lejártak. Arra mennek rá, hogy hátha valaki megijed és fizet! Szánalmas alakok!
2018. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!