Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MPL üzleti csomag kézbesiutési...

MPL üzleti csomag kézbesiutési határideje 1 nap?

Figyelt kérdés

Rendeltem két csomagot, mind a kettőt a Magyar Posta szállítja.

Reggel két levelet kaptam, hogy mind a két csomag a futárnál van.

Amikir megérkezett, azt mondta, csak az egyiket hozta ki, mett a másik nem fért fel.


Akkor miért írja a nyomkövető, hogy mind a kettő a kézbesítőnél van?


Sterintem azért, mert 1 nap alatt kellene kézbesíteniük, csak így csalják el, este küldenek egy üzenetet, hogy nem voltam itthon és az ügy lezárva. Csak arra nem gondolnak, hogy két csomag mehet egy címre, így lebuknak. Jogos a felvetésem?


2018. aug. 9. 15:04
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van a Postának 1 napos időgaranciás szolgáltatása, feláras. Ha így adták fel, akkor elvileg 1 napos, bár volt, hogy az 1 napos csomagot is 5 nap múlva kaptuk meg, mert "elakadt" (nem a helyi postán, hanem a depóban). Az alap üzleti csomag nem 1 napos.
2018. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de miért csinálják azt, hogy a nyomkövetőn azt írják, hogy a csomag a futárnál van, holott nem is.
2018. aug. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!