Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
HaHiszedHaNem nevű felhasználó kérdése:

Mi tortenik, ha a levelet senki sem veszi at?

Ha elkuldok egy levelet Mucsarocsogere es tegyuk fel senki sem veszi at, akkor a levelet vissza juttatjak a feladonam vagy elveszik majd az éterben? ._.

Keress kérdéseket hasonló témákban: posta, levél

2018. aug. 11. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok
Ha sima levél, bedobják a ctt postaládájába. Ha ajánlott és nem veszik át, akkor nem kereste, vagy nem fogadta el jelzésse visszakapod

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. aug. 11. 22:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mi az a ctt?

Hat vettem egy boritekot a postan es abba tettem..

Akkor soha tobbet nem latom mar?

# 2/6Időpont 2018. aug. 13. 08:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amugy koszonom a valaszt :)

# 3/6Időpont 2018. aug. 13. 08:45 Privát üzenet

A ctt gondolom a címzett lesz.

Ha nem ajánlott akkor bedobják a postaládájába. Ha rossz a cím akkor visszakapja a feladó ha ráírtad. Ha nincs rajta feladó akkor őrzik Pesten egy fél évig majd bezúzzák.

Ajánlott esetén - elvileg - köteles vagy feladót írni így mindenképp visszakapod. Ha nincs rajta feladó akkor lásd őrzés, bezúzás...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. aug. 13. 16:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Konkret esetet irnek le, szoval egyik ismerosom taborban van es irtam neki levelet az o nevere de a tabor cimere ahova elvileg lehet levelet irni.

Ha ismerosom mondjuk idokozben nem tudja atvenni mert elhagyja a tabort, akkor a levellel mi lesz? (A felado neve es cime a levelen megtalalhato)

# 5/6Időpont 2018. aug. 13. 17:33 Privát üzenet
Vissza fogod kapni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. aug. 13. 18:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha megyek valahova dolgozni, akkor honnan tudhatom, hogy bejelent engem a munkáltató? Nav os linkeket ne küldjön senki mert nem értettem belőle semmit.
Hallottam hogy Kaposváron KFC fog nyílni. Nem tud róla senki hogy hol és mikor fog nyitni?
Mi tortenik velem? Miert nem erti meg senki?
Ha kicserelem az elso lokharitot a kocsin mi tortenik büntetnek vagy nem foglalkozik senki?
Crysis 2 : Kovetkezo lenne a gondom, amikor meghalok a jatekban es egy Enter-el vissza tesz az utolso menteshez nem tortenik semmi, sehol senki. Ilyenkor ujra kel inditsam az egesz jatekot. (? )
Nem tud róla senki semmit hogy Kaposváron hol és mikor épül decathlon?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!