Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megrendeltem Aliexpressről...

Megrendeltem Aliexpressről egy cuccot, de az eladó írt, hogy elfogyott, a pénzemet viszont levonták. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Először rendeltem innen, amikor leadtam a rendelést, megadtam a bankkártyám számát és a biztonsági kódját, majd felvették a rendelést. Pár napra rá írt az eladó, hogy kifogyott az áruból, de ugyanezért az árért kérhetek mást, vagy bezárhatom a rendelést. Éppen ezen a napon viszont lement a számlámról a pénz, mert megnéztem internetbankon.

A rendelésem nincs bezárva, ez áll ott:

Status:

The supplier is processing your order

Reminder:


Your order will be automatically cancelled if the seller fail to ship your order in 2days 00hours 51minutes 50seconds .


Az imént zártam be a rendelést arra hivatkozva, hogy nem kell a termék.

Mi történik ezután? Visszautalják a pénzem, vagy csalás áldozata lettem?



2018. aug. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza fog kerülni a pénz a számládra.
2018. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából mikor?
2018. aug. 29. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy kis átfutási odeje, kettő nap és kettő hét közt, valamikor.
2018. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. aug. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!