Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a saját udvaromról vágok...

Ha a saját udvaromról vágok ki fát, azt eladhatom?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kitisztítani az udvarunkat (1ha), ami félig van akácfával. Eladnám tüzifának, de félek, hogy ha megállítanak kiszállítás közben, megbüntetnek érte. Lehet egyáltalán fát eladni így?

2018. aug. 30. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hektáros udvar? Az szép!
2018. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házhoz tartozó rész 1 ha.

És az udvarában gatterolja fel, onnan árulná szerintem...

Kicsit rosszul lett kiírva a kérdés.


Saját fáját árulhatja szerintem.

2018. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi...

Nemrég vásárolt régi ingatlan, 1 hektáros terület, bekerítve kerítéssel duplán, rajta elburjánzott akácos a ház mellett. Maga az "akácerdő" fél hektár kb.

A kérdés továbbra is az, hogy eladhatom-e ezt az akácot (azonos helyrajzi számon van a házzal, ami kivett lakóudvar, lakóház), vagy kell hozzá valami külön engedély.

Romantikusnak tűnő nagybirtok, értem én, de 10 éve eladó volt, miért nem vettétek meg? :)

2018. szept. 4. 06:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Van 700 m2-nyi azzal is nehezen bírkózunk vele.

1 ha? bukfencelni is sok. ;)


Tartsd meg a fát, ha van helyed.


H nincs " leválasztva kerítéssel pl baromfiudvar / kert ", akkor biza az egész 1 hatalmas udvar.

Gyanítom, csak a telek van körbekerítve.


Talán önkormányzatot kellene megkérdezni, itt úgy tűnik nem tudjuk. :(

2018. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!