Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha a saját udvaromról vágok ki fát, azt eladhatom?

Szeretnénk kitisztítani az udvarunkat (1ha), ami félig van akácfával. Eladnám tüzifának, de félek, hogy ha megállítanak kiszállítás közben, megbüntetnek érte. Lehet egyáltalán fát eladni így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: akác, tüzifa, eladás

aug. 30. 13:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 hektáros udvar? Az szép!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 31. 01:49 Privát üzenet

Házhoz tartozó rész 1 ha.

És az udvarában gatterolja fel, onnan árulná szerintem...

Kicsit rosszul lett kiírva a kérdés.

Saját fáját árulhatja szerintem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 3. 15:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi...

Nemrég vásárolt régi ingatlan, 1 hektáros terület, bekerítve kerítéssel duplán, rajta elburjánzott akácos a ház mellett. Maga az "akácerdő" fél hektár kb.

A kérdés továbbra is az, hogy eladhatom-e ezt az akácot (azonos helyrajzi számon van a házzal, ami kivett lakóudvar, lakóház), vagy kell hozzá valami külön engedély.

Romantikusnak tűnő nagybirtok, értem én, de 10 éve eladó volt, miért nem vettétek meg? :)

# 3/4Időpont szept. 4. 06:06 Privát üzenet

Van 700 m2-nyi azzal is nehezen bírkózunk vele.

1 ha? bukfencelni is sok. ;)

Tartsd meg a fát, ha van helyed.

H nincs " leválasztva kerítéssel pl baromfiudvar / kert ", akkor biza az egész 1 hatalmas udvar.

Gyanítom, csak a telek van körbekerítve.

Talán önkormányzatot kellene megkérdezni, itt úgy tűnik nem tudjuk. :(

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 4. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldi állampolgárnak eladhatom saját tulajdonomban lévő kültéri füldterületemet?
Az interneten található leszámolható keresztszemes mintákból készített kézimunkákat eladhatom vagy csak saját célra felhasználhatóak?
Átírási idő alatt eladhatom-e az autómat, ha az átírás a saját nevemre még nem történt meg?
Saját termesztésű zöldségeimet eladhatom a piacon bármilyen engedély nélkül?
Ha kinábol rendelek az ebayen akkor ugyebár nem kapok számlát . Az igy vásárolt árut eladhatom saját boltomban?
Eladhatom saját oktató videóimat? Ha igen hol, és hogyan?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!