PayPass elutasítva?

Figyelt kérdés

A bankkártyám decemberi születésű de nem paypassos így a mobil NFCt használtam erre a célra.

Hónapokig kényelmes életet éltem vele viszont egy alkalommal elkezdte 5000 alatti fizetesnel is kérni a kódot a telefonom.


Beírtam a mobiltárca kódom elutasította a tranzakciót.

Mondom lehet hogy a kártyám pinkódja kell azzal se volt jó.


Volt olyan is hogy kódot se kért egyből elutasított.


Mostmár sehol se működik és kezd ciki lenni a boltokban.


A bankban nem tudnak segíteni ráfogják a terminálra de fura hogy se a DH bolt se a spár se a tesco nem engedi.


Valakinek hasznos tippje


2018. szept. 6. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor kódot kér akkor a telefonod záróképernyöjének kódját kell megadni.
2018. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelszavas.

Betukbol all az app meg szambillentyuzetet ad ki amikor belekattintok. Nem is enged beture allni

2018. szept. 6. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Indítottad már újra a telefont?


Nekem olyat csinált, hogy akárhányszor fizetni akartam, mindig kérte újból a feloldómintát, aztán második érintésre már tudtam fizetni. Hiába frissítettem az APP-ot, nem lett jó.

Aztán egy sima telefon újraindítás megoldotta, azóta megint rendesen tudok vele fizetni.

2018. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. Most se jó
2018. szept. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!