Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vadgesztenyét hol vesznek át...

Vadgesztenyét hol vesznek át Békéscsaba közelében? Osztálypénzre gyűjtenénk? Valamint műanyag kupakokat? Nincs valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ezekért senkitől nem fogsz pénzt kapni
2018. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az iskolába gyűjtik és az iskola adja le szervezetten. Így már van olyan mennyiség, amivel érdemes foglalkozni. Aztán osztályonként szétosztják a pénzt a gyűjtött mennyiségek arányában.
2018. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondoltam, hogy a suliban gyűjtené az osztály és ha összejön x mennyiség leadnánk és ebből lenne némi osztálypénz. Csak nem tudom hol lehet. Nézem, keresem a neten, de nem találok Bcs. közelében ilyet.

Valamint a kupakgyűjtést is néztem, hogy más iskolákban azt is gyűjtik és adják le. De nem találom meg, hogy hova. Illetve nem ezen országrészben lévő sulik oldalain olvastam.

2018. szept. 8. 16:21
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért tettem eredetileg a kérdést Gyerekek, Iskola csoportban hátha ott nagyobb rálátás van. De az admin átette, sajnos. :(

De hátha itt is tud valaki, vagy van ismerős anyuka errefelé, aki tudja az ő gyerekének osztálya hova adja le, ha szed ilyesmit.

2018. szept. 8. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen iskolás facebook-csoportban is írd ki, ott ezersze többen látják!

Esetleg írj a nagy gyógyszergyáraknak 1-1 e-mailt, el tudom képzelni, hogy több száz kilónál még akár a szállítást is megoldják.

Pl. Richter, Teva. Ezekről tudom, hogy vannak Debrecenben, de biztos van még más is.


Elsőnek: de bizony adnak érte pénzt.

Ha nem értesz hozzá, minek írsz félrevezető dolgot?

A vadgesztenye gyógynövény, kinyernek belőle egy anyagot. Konkrétan most is itt van mellettem az éjjeliszekrényemen a vadgesztenye-krém, ami visszérre való.


De a kupakokat is millió helyen gyűjtik és adják le az országban!

2018. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg fogom próbálni, írok levelet cégeknek, hátha sikerül.
2018. szept. 8. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Vadgesztenyét nem tudom hol veszik át.

De ha bodzát szedtek arra vannak felvásárlók. El is mennek érte. Átveszik a virágot is és a bogyót is mikor már be érik feketére.

Kupakot azt felejtsétek el. Egy tonnáért kaptok ezer! forintot.

Vagyis egy tonna kupak ami mondjuk olyan sok ,hogy egy

átlagos utánfutóra már fel se megy, azért kaptok ezer forintot. És itt még a feldogozóhoz is nektek kell elvinni. Ha egyáltalán átveszik.

Tudom hogy régi a kérdés, nektek már nem aktuális,de hátha olvassák olyanok a kérdést akinek most meg az.

Amúgy Én nem javaslom az osztály pénz szedést, illetve a közös osztálypénz gyüjtést. Elég sok probléma lehet belőle

2021. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!