Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bitcoinról?

Mit gondoltok a bitcoinról?

Figyelt kérdés
A segítségedet kérem. Jobban mondva a véleményed. Mindennapi emberek véleménye érdekelne főleg, de szakértőket és elemzőket is meghallgatnák mit gondolnak erről a cryptovalutáról. Hogyan fog alakulni az árfolyama? Érdemes-e bányászni? És te használnád, mint virtuális-online pénzt a mindennapokban? Köszönöm...

2018. szept. 13. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, nem tánácsot kérek, sem szakmai elemzést, hanem sima véleményt...
2018. szept. 13. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Lefutott ügy mind , 6-8 évekkel ezelőtt lett volna érdemes annak akinek több milkója van csak játszani kockáztatni .
2018. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, lefutott ügy. De még mindig látni hirdetéseket egy csomó helyen, hogy érdemes bele fektetni. Ja érdekelne, hogy csak én gondoltam decemberben úgy hogy összefog omlani? Amúgy lehetséges valahogy a bitcoin bukására játszani?
2018. szept. 14. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Join the anarhy! tavaly augusztus vegen vettem eloszor, akkori 3800 as arfolyamon, azota minden honapba. Szerintem ez a jovo. Teljesen hiszek benne. Jelenleg nem eri meg banyaszni, kb a mostani supportot is az adja h ennel olcsobban vesztenek a banyaszok. Maskepp se hiszem h megerne, csak ha nagyon nagyba csinalod. Mcafe szerint unalmas ha csak banyaszol, hozza a penzt de eszetlen befektetes, semmit se kell csinalnod joforman.

Napi szinten nezem ar arakat, fintechbe dolgozom, a kollegaim nagy reszenek is van bitcoinja vagy mas altja.

Thomas llee eloadasai azok amik a legjobban megofgnak, van egy ilyen resz az egyikbe ami a kedvencem: a 2000 es evek gyermekei szerinte ebbe fognak fektetni nem a bankokba, mert nem biznak a bankokba, hogy is bizhatnanak hisz lattak hogy a szuleik mindent elvesztettetk a bankarok miatt 2008 ban

Szerintem a btc most melyponton van, hosszu tavon nagyon nagyon sokat fog hozni, legalabb akkora emelkedesre szamitok 5 eves tavon mint az elmult 5 evben.

Ja es fura h egyre tobben tudnak rola, etoron is lehet adni venni. Az uzleti vilag szerintem nagyon nyitott ra.

Persze vannak akik le fognak maradni, a haverom a morgannel dolgozik, a fonokei napi szinten mocskoljak a cryptokat, de az a ceg az ahol ez a mondat is elhangzott mar "mi a morgan vagyunk, nem kell a legjobban fizessuk a munkasokat"

Szoval nagyon szofisztikalt az egesz, de anarhistakent ez a legjobb dolog ami valaha tortenhetett az emberiseggel

2018. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is figyelem egy ideje a bitcoint, nem olyan rossz dolog az. Bányászni nekem, egyedül nem éri meg. Meg szerintem senkinek se, akinek pár ezer dollárja van rá. De az ami a múltban történ azon lehetett volna keresni, ha fektet bele az ember akár csak pár ezer $. Mert az nem volt normális. Kontrolálatlan volt az egész. És olyan már nem lesz, ez 100 %. Szerintem lehet, hogy megmarad, de az ára tutira esni fog...
2018. szept. 15. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ponzi-séma az egész, azaz jókora átbszás.
2018. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bitcoin egy zseniális találmány, ugyanakkor ne felejtsük el, hogy sok zseniális találmány tűnt már el a süllyesztőben egyéb okok miatt.

Jelenlegi helyzetben a bitcoint mint befektetést kihagyni hasonló felelőtlenség, mint aki a házát adta el s fektette bitcoinba. Mert még mindig fennáll a lehetőség egy 100-szorozódásnak és egy ilyen esélyt esztelenség kihagyni. Ugyanakkor teljes vagyont, netán hitelt belefektetni szintén esztelenség, mert megeshet hogy már nem lesz több mint most csak kevesebb, s akár még nullára is összeomolhat.


Általános tanács hogy csak annyit fektessünk bitcoinba, amennyinek az elvesztését el tudjuk viselni.


Napi sör és cigi adagunkat pl. kifejezetten hasznos lenne bitcoinba fektetni, mert ezzel még akkor is nyerünk, ha nulla lesz az értéke, de a gyerek kajapénzét már ne ebbe fektessük, igaz azt másba se, csak a gyerekbe.

2018. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!