Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Burger King bekattant?...

A Burger King bekattant? Magas fizetésnek nevezi a nettó 130 as fizetést?

Figyelt kérdés

[link]


Ráadásul ebbe már belefirkálták a műszakpótlékokat meg az utalványt, az alapfizetés meg ennyi sincs...

Facebookon jött szembe a hirdetés, hogy magas fizetéssel keresnek munkásokat. Gondoltam biztos löknek akkor vagy nettó 200 at,amiből már meg is lehet élni,Budapesten is.

Erre jött a hidegzuhany, durr 130 net.


De bakter, a BK vezetőség nem hallott még pl az ingatlan és albérletboomról? Főleg a nyugati országrészeken, pláne Bpn.


Egy apró szoba 80 ezer rezsivel. 10 bérlet. Marad minden másra 40...ezt nevezik ők magas fizetésnek? Napi 1300 forintot?


Persze ha valaki kifizeti neked az albérletet, vagy anyukáddal laksz aki eltart és csak a bulikára meg spórolni kell a fizetés, akkor akár lehet magasnak is nevezni.


2018. szept. 17. 08:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Unalmasak már ezek a kérdések...
2018. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
jól van Balázs, menjél inni...
2018. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
133.000-162.000.-ig. ez van írva. Bár tényleg nem sok, de a munkabéreket nem az alapján állapítják meg, kinek van lakása, vagy kinek nincs. Mindenkinek meg van a nyomora sajnos, de ez őket nem érdekli.
2018. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Mi unalmas a valóságon kedves első kérdező? Ráadásul egy üzleti topikban?


Persze beszélhetünk a gazdagokról is, végülis a villák ára is felment, úgyhogy elvileg nekik is nagyon "rossz".

2018. szept. 17. 08:23
 5/27 A kérdező kommentje:

"Bár tényleg nem sok, de a munkabéreket nem az alapján állapítják meg, kinek van lakása, vagy kinek nincs. Mindenkinek meg van a nyomora sajnos, de ez őket nem érdekli."


Na de ők egyenesen magasnak nevezik, így állt a fb hirdetésben!

Hogy lehet már magasnak nevezni egy olyan fizetést amiből csak szobabérlésre meg túlélésre telik?


Legalább lennének őszinték hogy igen, a fizetés nagyon gyér, ez van, kapitalisták vagyunk.


130 is csak azért mert lelépett vagy 800 ezer magyar Nyugatra, amúgy 90 lenne.

2018. szept. 17. 08:25
 6/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

"De bakter, a BK vezetőség nem hallott még pl az ingatlan és albérletboomról?"


Kötelező saját kizárólagos tulajdonú ingatlanban vagy albérletben lakni? Sosem fogod megérteni. De költözzetek csak meg szólogassatok be a mamahotelre.

2018. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Kötelező saját kizárólagos tulajdonú ingatlanban vagy albérletben lakni? Sosem fogod megérteni. De költözzetek csak meg szólogassatok be a mamahotelre."


Nekem mondjuk szimplán csak kényszer, mivel a szüleim nem is élnek az országban...hol éljek mamahotelben akkor?


Hihetetlen milyen fordítva gondolkodtok.


Mikor nem elég a fizetés normálisan megélni, akkor is a melós a hibás, hogy miért albérletben él.


Miért, hol éljen? A híd alatt?

2018. szept. 17. 08:36
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
Ahhoz képest, hogy nem kell hozzá végzettség, ez egy magas fizetés. Szerinted máűs munkás mennyiért dolgozik? Kb. 80-100ezerért. Ahhoz képest elég jó ez a 130ezer. Lehet, hogy Pesten ez nem sok, de szerencsére nem mindenki ott lakik. Én diplomásként eddig nettó 120-at kerestem, vígan megéltem mellette az albiba és félre tudtam 1 év alatt annyit rakni, hogy vegyek egy kocsit.
2018. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Csak nem ahhoz képest kell nézni hogy Borsodban mennyit keres a közminkás, hanem ahhoz hogy mennyi kell ténylegesen megélni!!


Ráadásul te még büszke is vagy látom a nettó 120 as diplomás fizetésedre.


Bolond egy nép vagyunk.

2018. szept. 17. 08:43
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Friss diplomásként mégis mennyit akar keresni az ember? Te hol élsza múgy? Szerinted Pest megye meg Borsod létezik csak Mo-n? Jó nagy gyökér vagy, de komolyan. És nem annyi már a fizetéesm, mivel volt anyi eszem, hogy szereztem elég szakmai gyakorlatot (mégha 120 ezerért is, aminek a felét félre tudtam rakni), így most magasabb pozícióban dolgozom, magasabb pénzzért. Mégis mit vársz, mennyit fizetnek egy olyan helyen, ahol nem kell semmi végzettség, semmit nem tanult a delikvens, aki oda megy dolgozni? Mi a fenéért fizetnének többet 130-nál? Mire fel?
2018. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!