Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Burger King bekattant?...

A Burger King bekattant? Magas fizetésnek nevezi a nettó 130 as fizetést?

Figyelt kérdés

[link]


Ráadásul ebbe már belefirkálták a műszakpótlékokat meg az utalványt, az alapfizetés meg ennyi sincs...

Facebookon jött szembe a hirdetés, hogy magas fizetéssel keresnek munkásokat. Gondoltam biztos löknek akkor vagy nettó 200 at,amiből már meg is lehet élni,Budapesten is.

Erre jött a hidegzuhany, durr 130 net.


De bakter, a BK vezetőség nem hallott még pl az ingatlan és albérletboomról? Főleg a nyugati országrészeken, pláne Bpn.


Egy apró szoba 80 ezer rezsivel. 10 bérlet. Marad minden másra 40...ezt nevezik ők magas fizetésnek? Napi 1300 forintot?


Persze ha valaki kifizeti neked az albérletet, vagy anyukáddal laksz aki eltart és csak a bulikára meg spórolni kell a fizetés, akkor akár lehet magasnak is nevezni.


2018. szept. 17. 08:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Utolsó : Én most pont progamozónak tanulok, csak éppen idegesít hogy mennyire nem éri meg elmlenni dolgozni suli mellett!!!


Dübörögnek az iyen vvacak 700 800 forintos órabérek Budapesten is!!

2018. szept. 17. 16:36
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

C'est la vie,ez van.

Olyan a munka,hogy egy vízisikló is elvégzi nyilván ennyit ér.

Törtess,teperj,amint lehet menj el gyakornoknak és ott akár stréberkedj is hidd el(most majd lepontozz a sok okos,de én is így tettem ma már kapkodom a fejem,hogy mennyi interjúm lehetne fejlesztőként,a sok okos kiröhögött most meg én röhögök,hogy talán meg van a 3 kilója nekem meg nem mondom mennyi,én bombanővel vagyok együtt ő egy elhízottal,én luxus helyekre megyek a párommal ő max túrázni).

2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

"Pl arra "fel", hogy ennél több pénz kell a normális megélhetéshez."


Rosszul fogod fel. Rajtad kívül senkit sem érdekel mennyiből élsz meg.

Ha talál embert 130-ért akkor minek fizessen többet?

2018. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

19

Mivel gyerek vagy, sok mindenen meg fogsz még lepődni az életben.


A válaszok pedig ezt jelentik, lefordítom: egy gyorskajáldás diákmeló NEM azért van, hogy te "jól" élj, és nem érdekli a gyorskajáldát, hogy neked mennyi pénz kellene. Az egyedül téged érdekelhet, s ha igen, szerezz olyan skilleket, amiket több pénzért adhatsz el a munkaerőPIACON.


Te magyar mentalitsozz, kisfiam, te sem fizetsz 1500ft-ot egy kg kenyérért csak azért, mert szegény péknek kellene a jól éléshez a több pénz.


Szívesen.

2018. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Stréberkedj :D
2018. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Balázs programozónak tanult. Asszem hamarosan itt az apokalipszis. :D
2018. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Off: Ti honnan ismertétek fel, hogy ő Balázs? :D


On: Azzal a résszel egyetértek, hogy kevés a fizetés. Viszont az a 130 nem 130. Burgerben dolgozom, múlt hónapban 200-at kaptam, előtte 230-at, januárban szerintem többet fogok. De az utóbbi egy évben egyszer se kaptam kevesebbet 145 ezernél. Persze ez se sok, csak mondom, hogy azért az nem 130 ezer....

2018. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!