Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk külföldön...

Hogyan tudnánk külföldön munkát szerezni?

Figyelt kérdés

Haverommal jövő nyáron (2019-ben) ki akarunk menni külföldre (Ausztria) dolgozni.

Csak szezon munkára tehát nyári melóra.

Viszont az a baj, hogy neten semmit nem találok. Mindegyik csak szakma. Nekünk az még mincs, most fogunk érettségizni. 18 évesek vagyunk. Tehát valami olyan munkára gondoltam mint pl. Gyári meló. De nem találok semmit.

Németül nemtudok. Éppen hogy csak pár mondatot.

Az angol viszont nagyon jól megy nekem.

Haveromnak nem igazán, de segítenék neki.

Na most egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudnánk kijutni? Vagy hogy találhatnék munkát mivel kint nincsenek ismerőseim?! Neten nem találok mondom. Csak szakmák vannak.

Németül nemtudok, tehát írni sem tudnék semmilyen osztrák főnök-féleségnek hogy "hé hallod meló kéne".. szóval ez így nehéz. Légyszi ha tudtok segítsetek valami tanács, vagy aki tud valamit hogy hogyan vágjunk neki.

Munkaközvetítőt külföldre meg nem igazán találok. Már most (2018) nyáron is terveztük hogy kimegyünk dehát egyáltalán nem jött össze. Pedig nagyon szeretnénk kimenni.

Jogsira, és autóra akarok gyűjteni. Kresz már megvan. Már csak a többi kell.



2018. szept. 27. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Már most (2018) nyáron is terveztük hogy kimegyünk dehát egyáltalán nem jött össze. Pedig nagyon szeretnénk kimenni.

Jogsira, és autóra akarok gyűjteni. Kresz már megvan. Már csak a többi kell."


Bocs, de jogsira itthon is összegyűlhetett volna egy nyár alatt: diákként simán megkereshettél volna nyáron min. 200 ezer ft-ot, ehhez nem kell külföldre menni.


Azt meg egyáltalán nem értem, miért akartok egy olyan országba menni dolgozni, aminek nem beszélitek a nyelvét? Miért nem angol nyelvterületen próbálkozol?

2018. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Németül nem tudok. Éppen hogy csak pár mondatot.


Az angol viszont nagyon jól megy nekem."


Akkor miért akarsz Ausztriába menni, ha nem beszélsz németül? Az osztrák nem fog veled angolul társalogni, kivéve persze ha szállóvendég vagy egy szállodában. De erről itt szó sincs

2018. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!