Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ennyire olcsó az erdő...

Miért ennyire olcsó az erdő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Találkoztam már 0,5Mft /hektár erdő árakkal is. Nem értem. Közben meg a tűzifa ára az egekben (3000Ft/mázsa)

2018. okt. 1. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiába van erdőd, nem vághatod a fát csak úgy ripsz-ropsz.
2018. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy csak 20 -30 év múlva kapsz vágási engedélyt arra az erdőre.
2018. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert az erdő sokszor nyűg, bonyolult erdőtörvény miatt. Ráadásul te magánemberként nem is vásárolhatsz erdőt, a megfelelő végzettség nélkül.
2018. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
68%
Nemtudsz gyakorlatilag csinálni vele semmit. Valójában az erdészet kezeli, és ők fogják kivágni. És ezek után kaphatsz belőle estleg valamennyi pénzt. Ènis örököltem egy kissebb erdőt, de hamar tájékoztattak, hogy valójában csak pappiron az enyém és nagyjából több közöm nemis nagyon lesz hozzá.
2018. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!