Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg/késik a...

Miért nem jön meg/késik a Foxpost csomagom?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom ezzel a drága jó csomagküldő szolgálattal, hogy ha délelőtt adják fel a csomagot, akkor másnap megérkezik, de ha délután, akkor két napot kell várni. Múltkor ugyanígy délután adták fel nekem, de utána két nappal fél háromkor már jött az SMS nekem. Most viszont nem. A nyugtát láttam, fel van adva a csomag, de miért nem jön az SMS? Szerdán küldték el nekem, és most péntek van. Ha ma nem jön, akkor egészen hétfőig nem fogom megkapni, mert ez a fos foxpost nem szállít hétvégén.

2018. okt. 12. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha lehet én kerülni fogom ezeket,tegnap délelőtt feladják a csomagot és ma délutánig még a raktárba de ért be


akármelyik másik futár kihozza másnapra ilyenkor


tök mindegy hogy tragédia vagy nem, inkább választom legközelebb a jobb futárszolgálatot...

2021. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ennyi pénzért ez gyenge eresztés, a postai utánvét lehet drágább 7-800 forintal de az másnap hozza is, illetve délután 2 után a foxpost ki sem veszi a feladó által csomag automatába tett cumot.. Vicces , hogy ilyen félig dolgozó cégnek van létjogosultsága.
2022. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es: Foxpost 800 ft, posta pontra csomagkérés 1.600 ft.

Ha valaki rendszeresen vásárol, akkor bizony az a 800 ft sokszor 800 lesz, akár 8 ezer is pluszban.

(mondjuk én nem használom a Foxpostot, mert nincs a közelemben)

2022. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
1700 az utánvétel házhoz a foxpostal, és 2500 a postai utánvétel amit ha nekem az ország másik feléből adnak fel pl este fél 6 kor az itt lesz másnapra. Az idő az pénz bizony, aki rá ér annak az olcsóbb is jó.
2022. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!