Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reklám videót készítettem,...

Zsanett0726 kérdése:

Reklám videót készítettem, érdekelne hogy kitehetem, oszthatom fbon és egyéb közösségi hálózaton?

Figyelt kérdés
Tervezek egy vállalkozást hamarosan nyitni. Van egy fb oldalam, ott úgy hirdetem hogy hamarosan nyílik, ennyi. Ezért a posztert fizetek a fb.nak,mint hirdetés. A kérdés az lenne most csináltam egy videót, melyben benne van hogy hamarosan nyílik. A videó témája online shop. Ez lesz még az várható stb. Termék eladásra nincs benne. A lényege hogy az oldalam akarom reklámozni egy kis videóval. Nem akarom bele fektetni a rengeteg pénzt a fizetett reklámokra. Meg csináltam magamnak. A célom ezzel hogy a fb oldalam fel futassam, majd ha elég követő lesz akkor,, mondhatni,, ki egészítem a reklám anyagom egy dátummal. Értsétek jól.

#reklám #reklám fbon
2018. okt. 13. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Felteheted, csak nem nagyon fogja látni senki, ha nem fizetsz az elérésért.
2018. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fizettem érte re nem sok aktiválás lett, 1500 an látták kB a videót, de sztem az nagyon nagyon kevés majd reklamozom még
2018. okt. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!